شهر سانگجو در سال 2021 درخواست پروژه های کشاورزی را می پذیرد.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Sangju City تا 29 ژانویه برنامه های مختلف پشتیبانی کشاورزی را از طریق مراکز رفاهی اداری Eup ، Myeon و Dong برای ایجاد یک پایگاه تولید کشاورزی پایدار برای کشاورزان و افزایش درآمد کشاورزی از طریق بهبود رقابت پذیرفته است کشاورزی

اهداف برنامه شامل کشاورزان ، سازمان های تولید کننده ، شرکت ها و موارد دیگر است. پروژه های هدف شامل 15 پروژه برای درختان میوه و گل ها ، از جمله نصب انبار دمای پایین ، پشتیبانی از تجهیزات توان بخشی درختان میوه ، پشتیبانی از نوسازی باغ ، پشتیبانی از نوسازی امکانات تولید جینسینگ و غیره است. 12 پروژه در مناطق گیاهی و تخصصی این شامل 13 پروژه در بخش كشاورزی ، از جمله نصب مهد كودكان برنج ، پشتیبانی از ماشین آلات كشاورزی شخصی و 41 پروژه در چهار منطقه ، از جمله راه اندازی محصولات كشاورزی و خرید مسكن است.

در سال 2021 ، پروژه حمایت از بخش کشاورزی می تواند از طریق مرکز اداری مراقبت های اجتماعی در حوزه قضایی شهرها ، روستاها و محله ها اجرا شود و برنامه ریزی شده است که پس از انتخاب اهداف پروژه پس از بحث توسط کمیسیون محلی برای اجرای این پروژه ، بحث از یارانه ها در سانجو.

علاوه بر این ، شهر Sangju برای بودجه تجارت برای کشاورزی ، جنگلداری ، دام برای 2022 تا 5 فوریه درخواست می کند و اغلب اهداف را از طریق استخدام باز برای پروژه های مختلف پشتیبانی کشاورزی انتخاب می کند ، و جزئیات را می توان یافت در وب سایت Sangju City.

سانگجو کانگ یونگ سئوک گفت: “مزایای پروژه های مربوطه در بین کشاورزان تقسیم خواهد شد تا کشاورزان با فراهم آوردن پایه درآمد پایدار و بهبود رقابت کشاورزی بتوانند به بهبود درآمد کمک کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *