شهر سجونگ برای تعطیلات سال نو میلادی محصولات حیوانی نامناسب تهیه می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] موسسه بهداشت و محیط زیست Sejong (مدیر پارک Miseon) در حال انجام بازرسی مشترک از محصولات حیوانی است که از 22 تا 1 ماه آینده فرآیند تجارت را انجام می دهد تا از انتشار محصولات حیوانی غیرقانونی در تعطیلات سال جدید قمری جلوگیری کند. افزایش.

مرکز بازرسی 473 مکان است ، از جمله تجارت فرآوری گوشت که محصولات حیوانی Seongsu را تولید و به فروش می رساند ، کارخانه فرآوری بسته بندی گوشت و گوشه فروش محصولات حیوانی در یک سوپرمارکت بزرگ.

به طور خاص ، در این بازرسی ، یک بازرس افتخاری بهداشت دام ، متشکل از شهروندان ، و همچنین کارکنان مرکز آزمایش بهداشت حیوانات در موسسه بهداشت و محیط زیست ، به طور مشترک یک تیم بازرسی را برای اطمینان از عینیت و شفافیت سازمان می دهند. از بازرسی

عناصر اصلی مورد بررسی عبارتند از: – انطباق با استانداردهای مربوط به بهداشت و حمل و نقل محصولات حیوانی – توزیع تخم مرغ معیوب توسط شرکت ها برای جمع آوری و فروش تخم مرغ های خوراکی

علاوه بر این ، ▲ گوشت بسته بندی شده توزیع می شود یا مجدداً در مراکز غیر مجاز بسته بندی می شود treatment درمان مناسب با محصولات حیوانی پس از تاریخ انقضا (دفع و غیره) (

انستیتوی بهداشت و محیط زیست در نظر دارد محصولات گوشتی و فرآورده های گوشتی فرآوری شده ای را که انتظار می رود قبل از تعطیلات سال نو میلادی برای قربانی و هدیه به شدت مصرف شود ، جمع آوری و بازرسی کند.

علاوه بر این ، قصد دارد با انجام آزمایش میکروبی برای تأیید وضعیت سلامتی گوشت و آزمایش ژنتیکی گوشت گاو کره ای برای تأیید فروش گوشت گاو و گاو ، از ایمنی محصولات دامی در بازار اطمینان حاصل کند.

یون چانگ هی ، رئیس مرکز آزمایش بهداشت حیوانات گفت: “ما ایمنی محصولات دامی را هنگام توزیع در سیجو از طریق بازرسی مشترک از محصولات دامی در چوزئوک تأیید کردیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *