شهر میرجان برای بهبود یکپارچگی با بازرسی از سایت های ساختمانی

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در تاریخ 22 ، میرجان اعلام کرد که برای جلوگیری از فساد و بهبود صداقت ، یک سیستم پاسخ فعال ایجاد خواهد کرد ، زیرا در یک نظرسنجی جامع از نظر صداقت که توسط کمیسیون حقوق ملی کره در سال 2020 انجام شد ، نمره جامع 3 را دریافت کرد.

پس از حفظ درجه 2 به طور کامل برای 6 سال متوالی ، این شهر سال گذشته درجه 3 را دریافت کرد و احساس بحران کرد و هر عمل و اداره ای برای جلوگیری از فساد در سایت ساخت و ساز ، منطقه ای که در معرض آسیب است ، بازرسی انجام داد. تمامیت. برای بهبود یکپارچگی در سال 2021 ، ▲ انجام ارزیابی شخصی از صداقت توسط بخش ، ▲ تقویت مسئولیت های نظارت بر ساخت و ساز ، ▲ بازرسی و بازرسی در محل در هر مرحله از زمینه ساخت و ساز ، ▲ برنامه ریزی برای شناسایی و اجرای استراتژی های مختلف برای اقداماتی مانند برگزاری جلسات و کارزارهای پاک برای به چالش کشیدن صداقت در مناطق آسیب پذیر از فساد. بودن.

به طور خاص ، اداره تأمین آب و فاضلاب در تمام هفته های اول هر ماه آموزش تمامیت را برای همه کارمندان انجام داد و یک مسابقه برای حل یکپارچگی سایت بزرگ ساخت و ساز “پروژه لوله های فاضلاب منطقه موگوک و 11 مورد” به عنوان یک تلاش پیشگیرانه برای بهبود صداقت

ژانگ یونگ چان ، رئیس اداره آبرسانی و فاضلاب گفت: “من تمام تلاش خود را می کنم تا با استفاده از نتایج نظرسنجی جامع یکپارچگی کمیسیون ملی حقوق بشر ، به عنوان یکپارچگی میلیانگ و میریانگ بدون فساد احیا شوم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *