شهر هانام ، انتشار صدا برای هر 18 خانه سالمندان منزوی

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] هانام سیتی در تاریخ 25 ام اعلام کرد که سرانجام در آزمایش تاج دوم 18 نفر از افراد منزوی در خانه سالمندان Cheongdam Haneulche در آزمایش تاج منفی تأیید و از قرنطینه آزاد شدند.

به گفته این شهر ، در روز هشتم ، هنگامی که یک بیمار تأیید شده در خانه سالمندان ظاهر شد ، یک کارگر در خانه سالمندان و 17 سالمندی که در قرنطینه بودند ، به عنوان تماس نزدیک طبقه بندی شدند و در آزمایش مجدد قبل از آزادی منفی بودند و همه در قرنطینه شدند ظهر 21.

پیش از این ، شهر تأیید کرد که یک کارگر در یک خانه سالمندان آلوده شده و بلافاصله 18 تماس را در بازرسی مقدماتی انجام داد که هفته ای یک یا دو بار برای کارگران در مراکز آلوده انجام شد.

بعلاوه ، با گرفتن یک پاسخ پیشگیرانه از قبیل انجام بازرسی کامل از 95 نفر از افراد مسئول این مرکز با معرفی یک گروه متحرک از نمونه ها ، از ابتلا به آلودگی در تاسیسات گروه جلوگیری شد.

در طول دوره قرنطینه ، ما بر جلوگیری از عفونت های گروهی از طریق مدیریت جامع ، مانند جابجایی تخت های قرنطینه و تقسیم مسئولیت های کارگران ، تمرکز کردیم.

شهردار کیم سانگ هو با تشکر از او ، گفت: “با تلاش سخت کارکنان خانه های سالمندان ، که با دولت قرنطینه همکاری کردند و همکاری نزدیک با کمیسیون همکاری عمومی و خصوصی همه شهروندان ، ما موفق به جلوگیری از تأیید بیشتر “

علاوه بر این ، وی گفت ، “این شهر همچنان از طریق پاسخ های پیشگیرانه با کمیسیون همکاری عمومی و خصوصی پان شهروند ، توانایی های خود را بر جلوگیری از عفونت های گروهی در جوامع محلی متمرکز خواهد کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *