شهر پاجو ، مسلح به نیروهای مسلح با همکاری واحدهای نظامی

[ad_1]

تالار شهر پاجو

[세계연합신문 이영호 기자] شهر پاجو با همکاری واحدهای نظامی برای رفع ناراحتی های مدنی و توسعه منطقه ای ناشی از مقررات مختلف به جلو حرکت کرده است.

از طریق برنامه امسال برای ارتقا cooperation همکاری های نظامی و دولتی ، ▲ ادامه ارتقا the مقررات زدایی از مناطق حفاظت شده نظامی ▲ ایجاد یک سیستم غیرحضوری برای خطوط غیرنظامی ▲ تعمیر امکانات نظامی مانند موانع محافظ و نرده های راه آهن در امتداد ایمژین رودخانه ترویج قانون جبران سر و صدای نظامی of تنوع افسران نظامی ، مانند پروژه های پشتیبانی در اطراف واحدهای نظامی. در سوم ، اعلام شد که قصد دارد با تشویق به همکاری و ایجاد پایه های توسعه سودآور ارتش عمومی و خصوصی که به توسعه منطقه ای کمک می کند ، ناراحتی غیرنظامیان را به حداقل برساند.

Paju City ، که امسال مناطق حفاظت نظامی را تحت پوشش 327 زمین فوتبال (2.334.91134) تنظیم مجدد کرد ، دامنه خود را به شهرهای جدید مانند Unjeong District 3 ، مجتمع های بزرگ صنعتی و مناطق خوشه ای مسکونی و کارخانه ای در Paju City گسترش می دهد. سیاستی برای به حداقل رساندن ناراحتی ناشی از شهروندان.

این طرح به منظور بهبود رویه های دسترسی پیچیده با راه اندازی یک سیستم غیرحضوری برای خطوط غیرنظامی ، حفظ موانع اساسی کنار جاده و حصارهای راه آهن در امتداد رودخانه ایمجین از طریق رایزنی های نظامی در حال انجام و استفاده فعال از زمین های نظامی خالی برای منطقه است. استفاده. توسعه علاوه بر این ، برنامه ریزی شده است که از طریق پروژه های پشتیبانی از حدود شش واحد نظامی ، از جمله گسترش و پیاده رو سازی برای ورود به لشکر 28 Jeokam-ri ، Jeokseong-myeon ، از ناراحتی ساکنان ناشی از حضور واحدهای نظامی برطرف شود.

غرامت برای فداکاری ویژه شهروندان پاجو نیز در حال افزایش است. با اجرای قانون جبران سر و صدا از سلاح … ، در نیمه اول سال مقررات مربوطه تصویب شد و کمیته های منطقه ای برای بحث در مورد اقدامات مقابله با سر و صدا تشکیل شد و انتظار می رود جبران خسارت فردی در آگوست سال آینده آغاز شود. این مورد در مورد محل های آموزش Mugeon-ri در Beopwon-eup و سپاه هوای لشکر 9 است.

چوی جونگ هوان ، شهردار Paju City ، گفت: “از آنجا که بیش از 88٪ از کل منطقه Paju City در مناطق محافظت از تاسیسات نظامی محصور شده است ، محدودیت های زیادی در استفاده از حقوق مالکیت توسط ساکنان وجود دارد. شهروندان ناراحتی هایی را متحمل شده اند زیرا روند مشاوره نظامی آسان نبوده است “. در آینده ، از طریق مشاوره های نظامی ، به دنبال پاکسازی مناطق بیشتری از منطقه حفاظت از تأسیسات نظامی و جبران خسارات ویژه ساکنان مناطق نظامی تحت تأثیر سر و صدا مانند سایت آزمایش موگونری خواهیم بود. “من سخت تلاش خواهم کرد تا سیاست های تقویت و بهبود سیستم را پیدا کنم.

در سه سال گذشته از آغاز انتخابات هفتمین دوره مدنی ، شهر پاجو منطقه حفاظت از تاسیسات نظامی 22213349 متر مربع را به مساحت 3،111 زمین فوتبال را کاهش داده و با از بین بردن سه مانع عبور و مرور ، از جمله در جلوی دبیرستان مونسان جیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.