شهر چئونگجو ، مرکز رفاه بهداشت روان هونگدئوک ، توافق نامه فروشگاه فروشگاه Love Light Tan

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در چهارمین مرکز بهداشت روان و مراقبت های اجتماعی هونگدئوک در چئونگجو ، او توافق نامه ای را با توزیع سئول در بیه دونگ امضا کرد ، که به عنوان یک فروشگاه عملی عشق ، Office Geumgwan در Bokdae 1-dong و Jooneun Mart تعیین شده بود.

به عنوان بخشی از پروژه بهبود محیط خطر خودکشی ، فروشگاه Life Life Practice برای کاهش دسترسی به خرید و اگر کارفرما مستقیماً از خریدار در مورد هدف استفاده می پرسد و نیاز به کمک دارد ، شکل صفحه نمایش رعد و برق را در یک جعبه ذخیره سازی تغییر داد. ، او به یک مرکز بهداشت روان می رود. این مشاغلی است که به هم متصل می شود.

در حال حاضر ، 10 فروشگاه لایتنینگ تان و 5 محل اقامت در فروشگاه زندگی عاشقانه شرکت می کنند و از طریق نظارت منظم ، بودجه خودکشی مدیریت می شود و گروه هایی که خودکشی پرخطر دارند شناسایی و به هم پیوند می خورند.

امسال قصد دارد به بیش از 25 مکان از جمله داروخانه زندگی عشق گسترش یابد.

یک مقام مسئول در مرکز بهداشت روان هونگدوک گفت: “با توافق نامه کاری با یک فروشگاه تجارت زندگی ، ما نه تنها فروش صاعقه را بهبود خواهیم بخشید ، بلکه همچنین اطمینان حاصل خواهیم کرد که سوپرمارکت های محلی می توانند به عنوان یک شبکه ایمنی برای جوامع محلی عمل کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.