شهر چانگ وون اولین مراسم صادرات کالاهای مصرفی را در Qinhuangdao ، چین برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Changwon City اولین مراسم صادرات کالاهای مصرفی در چین را در اولین کارخانه تولید مواد غذایی گاگوپا در Naeseo-eup در 28th در ساعت 15:30 برگزار کرد تا بازار خارج از شرکت های صادراتی محلی را متنوع کند.

در مراسم اعزام مدیر عامل شرکت Seong-mo Heo ، شهردار Changwon ، م Instituteسسه تبلیغات صنعتی Changwon جئونگ هان بائک و مدیران عامل 11 شرکت صادراتی کالاهای مصرفی از جمله جین هوانگ-رئیس رئیس شورای تجارت کره ، Jae-wan Lee و شرکت ها شرکت داشتند. کارمندان Qinhuangdao چین نیز به ترتیب زیر ادامه داد: پیشرفت در ورود به فروشگاه ، گزارش حمل و نقل و بسته بندی حمل و نقل.

کالاهای مصرفی که برای ورود به فروشگاه دائمی نمایشگاه و پلت فرم خرید مستقیم قاجینگ در مرکز تدارکات Qinhuangdao چین در مسیر صادرات قرار گرفتند ، برای 30 نوع لوازم آرایشی ، بهداشتی و کالاهای کودک 130 هزار دلار هزینه در بردند.

شهر چانگ وون و آژانس ارتقا Industrial صنعتی چانگون در آگوست سال گذشته در چارچوب پروژه تقویت صادرات خارجی به چین استخدام شرکت های شرکت کننده را آغاز کردند و در ماه اکتبر یک جلسه مشاوره آنلاین درباره صادرات به چینگدائو-شانگهای و صادرات آنلاین مربوط به کره برگزار کردند. هفته جهانی تجارت سوختگی در ماه نوامبر. در کنفرانس دسامبر ، 11 شرکت صادراتی ایجاد سیستم عامل های آنلاین برای خرید مستقیم را به پایان رساندند.

انتظار می رود پلت فرم خرید مستقیم Qazing در چین فروش آنلاین خود را در ماه فوریه آغاز کند و در ماه آوریل یک مرکز دائمی نمایشگاه آفلاین در مرکز تدارکات در Qinhuangdao ، چین افتتاح می کند تا سالانه به 6 میلیون گردشگر و کاربر چینی برسد. بفروشش

پیش بینی می شود افتتاح فروشگاه دائمی نمایشگاه در Qinhuangdao ، چین فرصتی برای توسعه بازارهای خارج از کشور برای شرکت های صادراتی کالاهای مصرفی در ساختمان باشد ، که از وخیم تر شدن شرایط صادرات در داخل و خارج از کشور رنج می برند ، و شهر به طور فعال از مدل تجاری استفاده خواهد کرد در آینده و قصد دارد این تجارت را برای حمایت از صادرات گام به گام در کشور گسترش دهد.

شهر چانگ وون و آژانس ارتقا Industry صنعت چانگ وونگ در نظر دارند شرکت ها را برای ورود دوم به مرکز دائمی نمایشگاه ها در چینگ هوانگدائو استخدام کنند و پروژه را برای حمایت از نمایشگاه های خارج از کشور (سالن های مشترک) استخدام کنند. با تیم پشتیبانی تماس بگیرید (7731-516-555).

شهردار هئو سئونگ مو گفت: “من خوشحالم که قبل از شروع جدید برای شهر ویژه چانگ وون ، یک مراسم حمل و نقل ، که اولین قدم در جهت توسعه بازار صادرات است ، برگزار می کنم ، که یک فرصت جدید برای محلی است اقتصاد. پشتیبانی از گشایش بازارهای جدید و ارائه مسیرهای مختلف صادراتی برای شرکت های متمرکز بر کالاهای مصرفی در این شهر که درگیر مشکل هستند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *