شهر چونگجو ، عملیاتی گسترده از ستاد آتش نشانی بهار

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] شیونگ چونگجو ستاد مبارزه با آتش سوزی جنگل ها را از اول ماه آینده تا 15 مه که دوره هشدار بهار است ، اداره می کند.

به مدت 105 روز در طول دوره هشدار آتش سوزی در جنگل ، اداره مدیریت جنگل های تالار شهر و 13 شهر و روستا برای مدیریت ستاد آتش سوزی جنگل ها با هم همکاری کردند.

در صورت آتش سوزی در جنگل ، کارهای اضطراری برای تعیین سریع و دقیق وضعیت و خاموش کردن مرحله اولیه آتش سوزی انجام می شود.

به منظور شناسایی سریع و دقیق منطقه آتش سوزی در جنگل ، این شهر 11 ایستگاه پایش آتش سوزی در جنگل ها مانند Miwon Gyewon-ri و 13 دوربین نظارتی بدون سرنشین مانند Mt.

علاوه بر این ، در مجموع 17 وسیله نقلیه ، از جمله 8 کپسول آتش نشانی جنگل ، 7 کپسول آتش نشانی و 2 دستگاه کنترل آتش جنگل ، و 85 تیم تخصصی پیشگیری از آتش سوزی جنگل برای خاموش شدن کامل مرحله اول در محل حادثه جمع شدند. آنها برای اطفای حریق جنگل ها رفتند.

یک مقام شهری گفت: از آنجا که آتش سوزی در جنگل ها اغلب به دلیل آتش سوزی بیش از حد و سوزاندن غیرقانونی محصولات جانبی کشاورزی رخ می دهد ، از شهروندان خواسته شده است که به طور کلی نگهداری مواد قابل اشتعال و سوختن در جنگل را ممنوع کنند.

از سوی دیگر ، از دسامبر سال گذشته ، این شهر پروژه اجاره خرد کن و هزینه سوخت برای خرد کردن محصولات جانبی کشاورزی مانند محصولات برنج ، مزارع ، باغات و غیره را اجرا کرده است. با دریافت برنامه ای برای رشته فرنگی تبلیغ می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *