شهر گوانگمیونگ ، از آوریل 3 کامیون غذا در Heemuri Plaza در Anyangcheon رانندگی کرده است …

[ad_1]

کامیون مواد غذایی در غار Gwangmyeong

[세계연합신문 이영호 기자] شهر گوانگمیونگ روز 3 اعلام کرد که از 15 تا 19 اپراتورهای حمل و نقل مواد غذایی Anyangcheon Heemuri Plaza را استخدام خواهد کرد.

این شهر سه کامیون مواد غذایی را در Anyangcheon Haetmuri Plaza به کار می گیرد تا جوانان و شهروندانی را که به دلیل COVID-19 زندانی شده اند و همچنین غذاهای متنوعی را برای شهروندان فراهم کند.

مدت کار از آوریل تا دسامبر است و ساعت کار از 10 صبح تا 9 شب است.

شهروندانی که از تاریخ اعلام (2 فوریه 2021) به عنوان ساکنان شهر گوانگ شونگ ثبت نام کرده اند و شرکت های اقتصاد اجتماعی که به عنوان مشاغل کامیون مواد غذایی ثبت شده اند می توانند درخواست دهند. امتیازات اضافی به جوانان در شهر گوانگمیونگ (18 تا 39 سال) ، بازرگانان بسته به دلیل کرونا 19 ، شرکت های اقتصاد اجتماعی و دارندگان گواهینامه های آشپزی داده می شود.

دوره پذیرش از 15 فوریه تا 19 فوریه است. یک برنامه کسب و کار و طرح تجاری را پر کنید و آنها را با پر کردن یک برنامه کسب و کار و یک طرح تجاری و غیره به دفتر پشتیبانی شروع (طبقه 3 362 مرکز پشتیبانی راه اندازی ، Oriro-ro ، Gwangmyeong-si) ارسال کنید. شما می توانید

شهر گوانگشیون قصد دارد پس از امتحان توسط هیئت منصفه داوطلبان را انتخاب کند. برای جزئیات بیشتر ، به اطلاعیه موجود در وب سایت Gwangmyeong City Hall مراجعه کنید یا با بخش پشتیبانی راه اندازی تماس بگیرید.

در همین حال ، بهره برداری از منطقه کامیون مواد غذایی تعهد هفتمین انتخابات عمومی است و شهر گوانگمیونگ از سال 2019 مدیریت منطقه کامیون مواد غذایی را بر عهده دارد. در سال 2019 ، در مجموع 10 واحد در غار گوانگمیونگ ، 3 واحد در آبشار آنیانگچئون کار می کردند و 1 واحد در سالن بدن سازی Citizen و فروش 690 میلیون فقط در غار گوانگمیونگ ثبت شده است. مفید بود

در سال 2020 ، به دلیل کرونا 19 غار گوانگمیونگ ، آبشار آنیانگچئون و آبراهه سالن بدن سازی سیویک متوقف شد ، منطقه کامیون مواد غذایی باز نشد.

سونگ وون ، شهردار پارک گوانگمیونگ گفت: “ما در حال ترویج پروژه پارک مدنی آنیانگچئون هستیم تا یک مکان استراحت برای شهروندانی که از زندگی در شهر خسته شده اند فراهم کنیم. امیدوارم بتوانم قلب خسته خود را با 19 نفر راحت کنم و بروم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.