شهر گوانگمیونگ 230000 بدست آمده برای “جبران خسارت از دست دادن درآمد در مرخصی استعلاجی” برای کارگران آسیب پذیر که آزمایش های تشخیصی تاج را انجام داده اند 19

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر گوانگ جونگ در تاریخ 28 ام اعلام کرد که پس از آزمایش تشخیصی کرونا 19 و تا زمان اعلام نتیجه ، به ازای از دست دادن درآمد ناشی از انزوای خود ، 230 هزار وون به ازای هر شخص پرداخت خواهد کرد.

صندوق جبران خسارت ویزا برای کارگران آسیب پذیر از سال گذشته حمایت خود را انجام می دهد تا در صورت مشکوک بودن به علائم تاج ، کارگران آسیب پذیر مانند کارگران روزانه بدون نگرانی در مورد معیشت خود ، معاینات پزشکی را دریافت کنند.

اهداف پشتیبانی کارگران از طبقه آسیب پذیر هستند که پس از 25 دسامبر سال 2020 آزمایش تشخیصی تاج را گذرانده اند و تا زمان اعلام نتیجه در حال انزوا هستند.

Gwangmyeong City انتظار دارد این حمایت برای کمک به کارگران آسیب پذیر در دریافت آزمایشات تشخیصی Crown 19 بدون نگرانی در مورد معیشت آنها ، برای محافظت از حقوق بهداشتی کارگران و جلوگیری از گسترش تاج 19 در منطقه باشد.

دوره درخواست از اول فوریه تا 10 دسامبر است و فرم درخواست ، کپی شناسنامه ، تأیید انزوای شخصی و جبران خسارت برای پرداخت تقلبی و اسناد اثبات صلاحیت از طریق پست الکترونیکی یا پست الکترونیکی ارسال می شود (20 تالار شهرداری ، گوانگمیونگ -سی ، بخش ایجاد مشاغل). آن را بفرست. همچنین امکان ایجاد شغل در تالار شهر و مراجعه حضوری وجود دارد.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، شهر گوانگمیونگ توصیه می کند به جای ثبت نام شخصی ، رو در رو (ایمیل / ایمیل) ارسال کنید و پس از بررسی سند ، به پول عشق گوانگمیونگ پرداخت می شود.

یک مقام مسئول شهر گوانگمیونگ گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا غرامت از دست دادن درآمد را پرداخت کنیم تا کارگران آسیب پذیر که نگران دستمزد روزانه خود هستند و نمی توانند به راحتی ازمون تاج 19 عبور کنند ، یک آزمایش سریع انجام دهند. در صورت مشکوک شدن به عفونت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *