شهر گوانگژو با کمک هوش مصنوعی در حال ظهور کشاورزی شهری است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Gwangju Metropolitan City برای توسعه کشاورزی شهری با استفاده از هوش مصنوعی به Farm8 ، بزرگترین شرکت مزرعه هوشمند کره پیوست.

بعد از ظهر ، شهر بیست و ششم گوانگژو قرارداد جذب سرمایه با Palm 8 و Gwangsan-gu را با شهردار Yong-seop Yong-seop ، افسر Gwangsan-gu Kim Sam-ho و مدیر عامل Palm 8 Kang Dae-hyun در یک تجارت امضا کرد. بعدازظهر روز بیست و ششم اتاق در تالار شهر.

مزرعه 8 از سال 2004 با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشاورزی گیونگی دو برای ایجاد یک تاسیسات هوشمند در مزرعه که به طور خودکار نور ، دما ، رطوبت و غلظت دی اکسید کربن را تنظیم می کند و فرآیندها را توزیع می کند ، سبزیجات ، سالادهای کوچک بسته بندی شده و غذای تازه را توزیع می کند. بزرگترین شرکت مزرعه هوشمند کره است.

اخیراً یک مزرعه مترو با استفاده از فضای خالی در ایستگاه مترو در سئول ساخته شده است و یک سیستم هوشمند درمان خانگی و داخلی در حال توسعه است.

بر اساس توافق نامه سرمایه گذاری ، پالم 8 با سرمایه گذاری 15 میلیارد درآمد کسب شده در Songhak-dong ، Gwangsang تا سال 2022 و ساخت پروژه ای با مساحت ناخالص 4958㎡ در سایت 5800㎡ ، در حال حاضر خرید سایت را به پایان رسانده است. ساخت به زودی آغاز می شود تا در ماه نوامبر تکمیل شود.

کارخانه گوانگژو یک سیستم کشت خودکار را معرفی می کند که از هوش مصنوعی و فناوری اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) برای رشد سبزیجات برگ دار در محیط داخلی و خرید محصولات کشاورزی تولید شده توسط کشاورزان محلی و پردازش سالاد با سبزیجات تولید شده در این گیاه استفاده می کند. ساخته شود

وی همچنین قصد دارد با استخدام 90 استعداد محلی به احیای اقتصاد محلی کمک کند.

شهر گوانگژو مطابق با مقررات مربوطه مانند کاهش مالیات و معافیت ها و یارانه ها مشوق های سرمایه گذاری ارائه خواهد کرد و از استفاده از زیرساخت های فناوری زیرساخت های تولیدی در منطقه پشتیبانی خواهد کرد ، و Guansang-gu از کلیه خدمات اداری و نیروی کار عالی پشتیبانی می کند. ، مربوط به اجرای سرمایه گذاری است.

Dae-Hyun Kang ، مدیر عامل شرکت Farm8 Co. ، Ltd. بر اساس صنعت سبز هوش مصنوعی برای معاملات جدید در شهر گوانگژو. “ما قصد داریم با خرید مداوم و استفاده از محصولات کشاورزی تولید شده توسط کشاورزان محلی ، یک مدل سودآور با کشاورزان محلی ایجاد کنیم.”

شهردار لی یونگ سئوپ گفت: “من سپاسگزارم که مزرعه 8 ، بزرگترین شرکت مزرعه هوشمند کره ، پیشرو در کشاورزی شهری آینده و روشهای پیشرفته کشاورزی ، گوانگجو را برای اولین پیشرفت محلی خود انتخاب کرده است.” یک شرکت قوی با رقابت جهانی در گوانگژو. ما به طور فعال از آن حمایت خواهیم کرد تا بتواند رشد کرده و به نوآوری کشاورزی در گوانگژو ، ایجاد مشاغل خوب و نشاط اقتصاد محلی کمک کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *