شهر گوانگژو مرکز پزشکی گوانگژو را تحریک می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] شهر کلانشهر گوانگجو در حال سرعت بخشیدن به تأسیس مرکز پزشکی گوانگجو برای محافظت از جان و امنیت شهروندان در موارد بیماری های عفونی مانند کرونا 19 و موارد اضطراری و بلایا مانند سفارش خدمات برای بررسی امکان ایجاد مرکز پزشکی گوانجو است.

خدمات امکان سنجی شامل تجزیه و تحلیل شرایط اصلی و محل ارتقا project پروژه ، تجزیه و تحلیل حقوق پزشکی مورد انتظار و اندازه مناسب تختخواب ، تجزیه و تحلیل هزینه ، برنامه عملیاتی و بررسی امکان سنجی است و مدت آن 8 ماه از تاریخ شروع است.

شهر گوانگژو تأسیس مرکز پزشکی گوانگژو را تشویق می کند ، به عنوان جلسات بحث مشترک عمومی و خصوصی ، بازدید از ادارات دولتی و بحث در مورد وظایف رسمی سال گذشته ، مانند نیاز به ایجاد یک سیستم پزشکی عمومی عمومی و اهمیت پزشکی منطقه ای موسسات برای تقویت سیستم پزشکی عمومی محلی افزایش یافته است.

تأسیس مرکز پزشکی گوانگجو به طور عمده به چهار جنبه می پردازد: “کشور تأمین منابع پزشکی” ، “کامل بودن سیستم پزشکی عمومی منطقه ای” ، “رسیدگی به شکاف های استفاده پزشکی و تقویت شبکه ایمنی بهداشت” و “پروژه پیشگیری بیماری مزمن” مدیریت ‘. در مورد تضمین حقوق بهداشتی شهروندان گوانگژو.

شهر گوانگژو قصد دارد سایت ، اندازه و هزینه های پروژه مرکز پزشکی را از طریق سرویس امکان سنجی نهایی کند و برای معافیت از امکان سنجی به وزارتخانه های مرکزی مانند وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی و وزارت استراتژی و دارایی درخواست کند. هدف ایجاد هر چه سریعتر یک مرکز پزشکی و تمرکز قدرت اداری است.

بعلاوه ، این سازمان قصد دارد “كمیته ارتقا Center مركز پزشكی گوانگژو” را در فرآیند تأسیس یك مركز پزشکی سازماندهی و مدیریت كند و بر ایجاد یك مركز درمانی متمرکز شود كه شهروندان بتوانند با جمع آوری نظرات گسترده از متخصصان و شهروندان با آن همدردی كنند.

مدیر بهزیستی و بهداشت پارک هیانگ سی گفت: “با تأسیس مرکز پزشکی گوانجو ، ما قصد داریم ادغام بهداشت و درمان پزشکی شهر گوانجو و گروه پشتیبانی بیماری های عفونی و ایجاد ارتباط بین مدیریت بهداشت و درمان پزشکی برای ساکنان محلی. وی گفت: “محافظت و محافظت از جان شهروندان”: “من سعی می کنم سیستم بهداشت عمومی بهتری ایجاد کنم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *