شهر گوانگ یانگ ، 2021 کمک جدید برای آموزش کشاورزان در محل

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] شهر گوانگ یانگ در حال تعیین اهداف “آموزش برای آموزش میدانی کشاورزان جدید تا سال 2021” برای حل موفقیت آمیز کشاورزی است.

این آموزش به عنوان یک تیم از کشاورزان آموزش دیده (راهنما) و پیشرو (مربیان) انجام می شود و شما می توانید آموزشهای مربوط به تکنیک های کشت ، مشاوره روند حل و فصل و دوره های کارآفرینی را در زمینه های مورد علاقه در زمینه مزارع پیشرو دریافت کنید.

اگر آموزش بیش از 20 روز در ماه (160 ساعت در ماه) در طول آموزش میدانی انجام شود ، هزینه آموزش و آموزش حداکثر 800000 درآمد برای کارآموزان و 400،000 مورد درآمد کشاورزان برجسته در هر ماه فراهم می شود.

این آموزش تا 5 فوریه در مرکز مشاوره کشاورزان یوپ ، میئون دونگ اجرا می شود و سه تیم توسط شورای سیاست گذاری کشاورزی و غذایی شهر گوانگ یانگ در ماه مارس انتخاب می شوند.

کارآموزان در 5 سال پس از انتقال به مناطق روستایی در شهر گوانگ یانگ یا کشاورزان جدید ساکن در مناطق روستایی و ظرف 5 سال از ثبت نام به عنوان نهاد مدیریت کشاورزی ، واجد شرایط حمایت از طریق بازگشت کشاورزان هستند. ممکن است.

کشاورزان پیشرو سازمانهای مدیریت کشاورزی با بیش از 5 سال تجربه در زمینه کشاورزی و مهارتهای حرفه ای هستند. آنها فقط در صورت اعتماد به منطقه مانند کشاورزان با دانش جدید ، کشاورزان و متصدیان و معلمان می توانند اقدام کنند.

لی آن هی ، رئیس تیم پشتیبانی فنی ، گفت: “ما فرصت های آموزشی را فراهم خواهیم كرد تا با آموزش میدانی خطر بی تجربه بودن در روزهای اولیه بازگشت به كشاورزی را به حداقل برسانیم. گفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *