شهر گوری در حال اقدام برای بستن گورستان شهر گوری در سال جدید قمری است

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] ستاد مقابله با حوادث گوری تصمیم گرفت قبرستان گوری را در تعطیلات سال نو میلادی (11 فوریه تا 14 فوریه) پس از چوزئوک سال گذشته به طور کامل تعطیل کند.

تعداد موارد تأیید شده تاج 19 به دلیل افزایش 2.5 مرحله فاصله اجتماعی در حال کاهش است ، اما همچنان تهدید به گسترش وجود دارد ، مانند اجتماعات خانوادگی در تعطیلات سال نو قمری. این گورستان در تاریخ 26 ژانویه صادر شد.

طبق یک دستور اداری ، بازدید از گورستان گوری در تعطیلات سال نو میلادی کاملاً ممنوع است. با این حال ، به مدت یک هفته قبل و بعد از تعطیلات سال نو میلادی ، بازدید کنندگان می توانند از قبرستان گوری دیدن کنند به شرط اینکه آنها از قوانین قرنطینه پیروی کنند. علاوه بر این ، نوشیدن و غذا خوردن در هنگام مقبره ممنوع است.

سونگ نام آه ، رئیس ستاد گوری ، گفت: “با ادامه شیوع کرونا 19 ، عفونت جمعی در تعطیلات سال نو میلادی ، که تمایل به شلوغی بیش از حد دارد ، یک نگرانی عمده بود ، بنابراین ما ناگزیر تصمیم گرفتیم که کل گورستان. “لطفاً بفهمید که این یک اقدام ایمنی اجتناب ناپذیر است. اگرچه واکسن ها در حال تولید هستند ، اما بهترین واکسن ها هنوز ماسک دارند ، بنابراین امیدوارم مقررات قرنطینه ای مانند ماسک زدن هنگام بازدید از گورستان های شهرداری قبل و بعد از ماه ، تعطیلات سال نو با دقت مشاهده شود برای ایجاد یک تعطیلات سالم و گرم.

از طرف دیگر ، گورستان شهر گوری قصد دارد اعلامیه ها و تبلیغات قبلی را به کاربران گورستان گوری ارائه دهد ، از جمله ارسال پیام کوتاه در مورد تعطیلی قبرستان در تعطیلات سال جدید قمری و افتتاح محدود قبل و بعد از تعطیلات سال نو قمری ، انتشار وب سایت از شهر و پیوستن آگهی ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *