شهر گویانگ ، کارت نوری فرهنگ 2021 از اول فوریه

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] از اول ماه آینده ، شهر گویانگ یک پروژه برای حقوق یکپارچه برای استفاده فرهنگی در سال 2021 (کارت نوری فرهنگی) در حمایت از فرهنگ ، هنر ، سفر و فعالیت های ورزشی برای دریافت کنندگان اصلی زندگی و طبقه بالاتر بعدی راه اندازی می کند.

هدف حمایت کسانی هستند که قبل از 31 دسامبر 2015 متولد شده اند و 6 سال یا بیشتر دارند و کلاس بالاتر بعدی.

از امسال به بعد ، یارانه 10 هزار بوی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و به ازای هر نفر در سال 100000 درآمد کسب می شود. علاوه بر این ، اگر کاربران کارت فرهنگی نوری از سال گذشته حق دریافت خود را حفظ کنند ، “سیستم شارژ خودکار” اعمال می شود که در آن وجوه نگهداری به طور خودکار و بدون برنامه جداگانه به کارت موجود واریز می شود.

دارندگان کارت که مدت اعتبار آنها قبل از دسامبر 2021 است ، صادرکنندگان کمک های اجتماعی و غیر استفاده کنندگان از سال گذشته شرایط شارژ خودکار را ندارند.

اگر صلاحیت شارژ مجدد خودکار را ندارید ، می توانید به نزدیکترین مرکز اداری برای مراقبت های اجتماعی مراجعه کنید یا به صورت آنلاین ، ARS (☏1544-3412) یا از طریق یک برنامه تلفن همراه اقدام کنید.

دوره درخواست از اول فوریه تا 30 نوامبر است. با این حال ، توصیه می شود زودتر اقدام کنید ، زیرا با اتمام بودجه نمی توان آن را صادر کرد.

بودجه باید امسال استفاده شود. اگر تا 31 دسامبر استفاده نشود ، به طور خودکار از بین می رود ، بنابراین باید در سررسید استفاده شود. لیستی از فروشگاه های مرتبط موجود را می توان در وب سایت Munhwa Nuri Card یافت.

یک مقام از اداره فرهنگ و هنر در شهر گویانگ گفت: “نقشه فرهنگی نوری” یک پروژه حمایتی برای کاهش شکاف های فرهنگی و بهبود کیفیت زندگی محرومان است. ما امیدواریم که شما بتوانید از برنامه های مختلف فرهنگی به صورت رایگان لذت ببرید و با استفاده از کارت نوری کارت در زمان های دشوار از کرونا 19 از شادی قلب گرم لذت ببرید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *