شهر گویانگ در حال معرفی سیستمی برای حمایت از هزینه ثبت نام حیوانات است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر گویانگ اعلام کرد که در حال ترویج “پروژه پشتیبانی هزینه سیستم ثبت حیوانات” برای بازگشت سریع حیوانات از دست رفته و به حداقل رساندن حیوانات رها شده است. از تاریخ بیست و ششم ، هزینه های ثبت نام حیوانات جاسازی شده به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه تأمین می شود.

شهر گویانگ “پروژه حمایت از هزینه های سیستم ثبت داخلی حیوانات” را برای کاهش بار هزینه های ثبت حیوانات برای صاحبان حیوانات خانگی و گسترش ثبت مالکان حیوانات خانگی آماده کرده است.

ثبت حیوانات یکی از تعهدات صاحبان حیوانات همراه است و در صورت عدم ثبت حیوان ، طبق قانون حمایت از حیوانات ، حداکثر جریمه 600000 وون تعیین می شود.

به طور معمول هزینه ثبت یک حیوان جاسازی شده 30 تا 60 هزار بوی بد است که باید توسط صاحب حیوان خانگی پرداخت شود اما با حمایت این پروژه امکان ثبت حیوانات با 10 هزار بوی بد وجود دارد. به طور خاص ، در این سال گربه ها علاوه بر سگ ها نیز شامل می شوند.

در وهله اول حداکثر 3000 حیوان نگهداری می شوند ، ابتدا سرویس داده می شوند و پس از اتمام بودجه باید با هزینه شخصی خود ثبت نام کنید.

هدف صاحب حیوانات خانگی مستقر در استان گیونگی است و در صورت وجود سگ یا گربه بالای 2 ماه به عنوان همراه می تواند درخواست دهد.

درخواستی برای پشتیبانی از ثبت داخلی حیوانات می تواند از طریق یک شرکت شرکت کننده در این پروژه در میان آژانس های ثبت حیوانات (بیمارستان های دامپزشکی) در ساختمان ارائه شود. آژانس های ثبت حیوانات را می توان از طریق سیستم مدیریت رفاه حیوانات درخواست کرد و متقاضیان باید پیش از این بررسی کنند که آیا پروژه های پشتیبانی از طریق تلفن به آژانس مورد نظر خود می توانند مراجعه کنند.

یک مقام مسئول از بخش توزیع کشاورزی در شهر گویانگ گفت: “شهر ما یک نمونه دولت محلی است که تعداد زیادی حیوان خانگی را در گیونگی دو انجام داده است و جنبه یک شهر ماهواره ای بالغ را نشان می دهد. اخیراً ، به دلیل درگیری ساکنان بر سر تسمه ، مازات و غیره در حال افزایش است ، جریمه های سهل انگاری در حال افزایش است ، بنابراین اگر هنوز ثبت نام نکرده اید ، لطفاً از این گزینه برای ثبت حیوان خانگی خود استفاده کنید. “

در همین حال ، از تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، تعداد حیوانات خانگی ثبت شده در شهر گویان حدود 60 هزار نفر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *