شهر گیمه ، با دوران تاج

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در آماده سازی برای جامعه فوق العاده سالخورده ، خانه هوشمندی که به طور آزمایشی هدایت می شود ، نقشی از مراقبت را بازی می کند که در دوران کرونا چهره به چهره نیست.

از سال 2019 ، به عنوان بخشی از یک پروژه برجسته برای مراقبت های یکپارچه برای جامعه محلی ، این شهر سنسورهای تشخیص حرکت را با استفاده از فناوری IOT به 300 خانوار که تنها در خانه زندگی می کنند متصل کرده است تا برای موارد اضطراری 24 ساعته آماده شوند برای ارائه انواع اطلاعات و هوش مصنوعی که می تواند به عنوان اسب عمل کند. (AI) یک پروژه آزمایشی برای یک خانه هوشمند انجام می دهد که بلندگوها را با هم توزیع می کند.

یک مرکز مراقبت ICT در مرکز رفاه اجتماعی گوسان نصب شد و سه مددکار اجتماعی متخصص از طریق سیستم پشتیبانی اضطراری و مدیریت موارد فردی در موارد اضطراری تحت نظر قرار گرفتند.

در حالی که تعطیلی طولانی مدت مراکز کمک اجتماعی و دبیرستان ها به دلیل طولانی بودن تاج 19 ادامه دارد ، مرکز مراقبت ICT یک برنامه غیرحضوری را تهیه و مدیریت کرده است که از سخنگوی AI به عنوان گزینه جایگزین استفاده می کند و پاسخ به اهداف داغ است. .

برنامه های مختلف روزانه و هفتگی برای به چالش کشیدن یادگیری شناختی ، کلاس های مراقبه ، کلاس های آواز و تکالیف ارسال می شود.

به ویژه ، این یک نقش اساسی در مدیریت سلامت دارد ، مانند القای تمرینات زیپ مانند دستورالعمل های کششی و تمریناتی برای تقویت قدرت و جلوگیری از از دست دادن عضلات در افراد مسن که به دلیل کرونا 19 فعالیت خود را کاهش داده اند.

کیم ته مون ، رئیس اداره رفاه مدنی ، گفت: “همانطور که فاصله اجتماعی به دلیل طولانی شدن زمان کرونا 19 ادامه دارد ، اضطراب روانی و افسردگی در افراد مسن که فقط در خانه زندگی می کنند در حال افزایش است و عملکرد جسمی نیز کمی کاهش می یابد. ما با پشتیبانی از خدمات مراقبتی متناسب با دوران تاج گذاری سخت تلاش خواهیم کرد تا پیری زنده را زندگی کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *