شهر گیمچئون اولین شورای مالکیت عمومی خود را در سال 2021 برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김동근 기자] در دومین شهر گیمچئون اولین شورای مالکیت عمومی در سال 2021 در شرایط عمومی در طبقه اول سالن شهر برگزار شد.

شورای شهر املاک عمومی گیمچون محلی برای بحث عمیق در مورد مسائل مربوط به تملک و دفع اموال عمومی شهر ما ، همراه با اعضای غیرنظامی است که از آگاهی کافی و تجربه در این زمینه برخوردار هستند.

در این شورا ، ساخت یک مرکز اداری پیچیده در Guseong-myeon ، که نیاز به یک مصوبه پارلمانی ، دو برنامه برای ساختن SOC ویژه برای زندگی برای کودکان و خانواده ها در شهر ابتکاری Gimcheon ، استفاده از دارایی مشترک و یک طرح دارد برای کاهش هزینه های وام مانند برنامه رفاه عمومی کرونا و حمایت اقتصادی و برنامه جمع آوری کمک های مالی از دارایی های اداری. در مجموع پنج برنامه از رده خارج شدن پیشنهاد شده است. طی یک جلسه طولانی ، در مجموع پنج دستور کار از طریق ارزیابی عینی و منصفانه بر اساس تخصص و تجارب مختلف اعضای بازبینی پذیرفته شد.

در همین رابطه ، یکی از کارمندان تالار شهر گیمچون گفت: “اموال مشاع نیز دارایی بسیار مهمی در کار امور مالی محلی است. تحصیل ، دفع و مدیریت این امر باید با دقت انجام شود تا بتوان منابع مالی محلی را به طور مثر مدیریت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *