شهر یانجو ، 2021. جلسه بررسی کتاب سال

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر یانجو جلسه امسال را برای ارزیابی گروه انتخاب کتاب در تاریخ 30 ام به صورت غیرحضوری و با استفاده از یک بستر کنفرانس ویدیویی برگزار می کند.

کتاب سال شهر یانجو ، که دهمین سالگرد تأسیس خود را به عنوان بخشی از یک پروژه مطالعه شهر به شهر جشن می گیرد ، طرحی است که برای گسترش فضای فرهنگ مطالعه از طریق انتخاب کتاب هایی به رهبری شهروندان ترویج می شود.

در نوامبر سال گذشته ، این شهر 124 کتاب از کتاب سال 2021 را به ساکنان یانجو توصیه کرد.

وی از طریق گروه انتخاب کتاب آنلاین امسال که شامل 10 نفر برای هر کتاب است ، قصد دارد دو تا سه کتاب کاندیدا را برای هر هدف از جمله کتاب کودک ، کتاب جوانان و کتاب های عمومی انتخاب کند.

سپس یک کتاب مشترک ، یک کتاب جوانان و دو کتاب کودک در نهایت از طریق بررسی ترجیحات شهروندان و بحث توسط کمیته انتخاب کتاب به عنوان کتاب سال در یانجو انتخاب می شود.

از کتاب های منتخب برای ایجاد شهر برای مطالعه کتاب از طریق رله کتاب مدرسه ، مسابقه مناظره خوانی و مسابقه نقد کتاب ، با شروع اعلامیه کتاب امسال ، استفاده خواهد شد.

مخاطبان آنلاین جلسه ارزیابی گروه انتخاب کتاب امسال می توانند با حضور 5 نفر در هر منطقه به صورت اولین مراجعه و خدمات اولیه ارائه شوند و شهروندان مایل به گوش دادن می توانند از طریق تلفن به تیم سیاست کتابخانه موسسه مراجعه کنند برای یادگیری مادام العمر.

برای جزئیات بیشتر ، با تیم سیاستگذاری کتابخانه ، آژانس ارتقا Learn آموزش مادام العمر تماس بگیرید).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *