شهر یانگژو ، دستیابی به بهترین “بهترین عملکرد” ​​برای مالیات های محلی جنایی در سال 2020

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] سال گذشته ، شهر یانجو در مجموع 1.851 میلیارد درآمد مالیاتی معوقه محلی ثبت کرد که بالاترین عملکرد را تاکنون بدست آورده است.

مجموعه پرداخت مالیات معوقه محلی نیز از 37٪ در 2018 و 41٪ در 2019 به 46٪ در 2020 رسیده است.

با نگاهی به عملکرد معوقات در سال گذشته در شهر یانجو ، در مجموع 1.2541 میلیون درآمد (67٪) ، از جمله مبلغ جمع آوری 8.64 میلیارد وون (46٪) و توزیع کسری 3.89 میلیارد وون (21٪) )

میزان بدهی های معوقه حمل شده از 20.6 میلیارد KRW در سال 2017 نیز همچنان به 15.5 میلیارد KRW در سال 2020 کاهش می یابد ، که نشان می دهد ثبات و کارآیی امور مالی محلی به طور کلی در حال بهبود است.

این دستاوردها نتیجه فعالیتهای جمع آوری سیستماتیک و فشرده و تمایل شدید به حقوق عقب افتاده کسانی است که جنایتکار و عادی هستند و یک اداره گرم جمع آوری برای کاهش بار اقتصادی معیشت و اراده بهبود آنها است.

این شهر معتقد است که کرونا 19 طولانی مدت فعالیت اقتصادی غیرنظامی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. برای به حداقل رساندن بار اقتصادی برای کسانی که از معوقات رنج می برند ، پرداخت اقساط را به تأخیر می اندازند ، پرداخت معوقات را به تأخیر می اندازند و حمایت از توان بخشی اقتصادی ، مانند پرداخت کسری ها را تقویت می کنند.

به جای روش مصاحبه برای بازدید از محل کار یا خانه مجرم ، از روش راهنمایی مستقیم برای ضمیمه یک راهنمای دست ساز استفاده شد و از سیستم مدیریت بزهکار برای تحریک بزهکاری از اخطار سیستماتیک بزهکاری به پلاک های متخلف استفاده شد. پرداخت داوطلبانه.

به طور خاص ، این یک دفع قوی از معوقه ها مانند حراج املاک و مستغلات یا وسایل نقلیه نیست که تاکنون با معوقات انجام شده است ، بلکه یک توزیع ثابت از حقوق معوقه با توجه به توانایی پرداخت معوقات است ، در حالی که غیر طولانی مدت عملکرد بیش از 10 سال بدون ارزش وثیقه مالیاتی از طریق بحث دقیق توسط کمیسیون بحث مالیات محلی. دستور با تعهدات معوقه اموال توقیف شده و دستور کسری انجام شده است

از طرف دیگر ، برای کسانی که توانایی پرداخت دارند اما عمداً از مجرمان یا مجرمان گران قیمت جلوگیری می کنند ، اقدامات جمع آوری شخصی توسط تحریم های شدید اداری مانند ضبط و فروش کوتاه املاک و مستغلات متعلق به مالکیت ، محدودیت در تجارت با مجوزهای دولتی ایجاد می شود ، ثبت اسناد عمومی ، افشای نام و ممنوعیت خروج.

یک مقام شهری گفت: “اگرچه به دلیل شیوع طولانی مدت COVID-19 ، شرایط برای جمع آوری معوقات دشوار بود ، اما کارایی بالا در تسویه معوقه نتیجه تمرکز بر فعالیت های شخصی معوقه با توجه به پرداخت داوطلبانه و منافع شهروندان است. و مودیان. “ما همه تلاش خود را برای ایجاد فرهنگ پرداخت مالیات و ارتقا a یک اداره مالیاتی عادلانه برای افزایش آگاهی داوطلبانه در میان مودیان انجام خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *