شهر یانگژو به شخصی که صاحبان مشاغل کوچک که از جمع آوری و محدود کردن مشاغل منع شده اند ، شخصی سازی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] انتظار می رود با پشتیبانی از موچین برای 5600 مشاغل کوچک که به دلیل تکثیر کرونا 19 دچار مشکلات اقتصادی می شوند ، نفس گیر باشد.

شهر یانگژو (شهردار سونگ هو لی) از برنامه های خود برای تأمین بودجه شخصی کمک به بلایا برای مشاغل کوچک که از خسارات ویژه ای مانند ممنوعیت جمع آوری از راه دور فشرده اجتماعی برای جلوگیری از گسترش تاج استفاده می کنند ، خبر داد.

این امر به منظور تثبیت معیشت صاحبان مشاغل کوچک است که علی رغم اقدامات دولت برای افزایش قرنطینه پس از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، و بازسازی مناطق تجاری محلی که با رکود اقتصادی طولانی مدت منعقد شده اند ، علی رغم اقدامات دولت متحمل خسارات عملیاتی شده اند.

در 24 نوامبر سال گذشته ، در میان صنایع ویژه آسیب دیده ، که به دلیل اجرای مرحله دوم فاصله اجتماعی در کلان شهرها ، در ژانویه 2021 ، طبق اصلاح فاصله اجتماعی در کلانشهرها 1 میلیون پوند برنده مشاغل پشتیبانی از ممنوعیت تجمیع ، ▲ پرداخت های متفاوت ، مانند 700،000 درآمد برای کاهش ممنوعیت های جمعی و 500،000 درآمد برای صنایع محدود جمع شده است.

126 مشاغل ممنوع از تجمع در ساختمان هستند ، از جمله میخانه های سرگرمی و تنار ، 784 مشاغل مانند سالن های کارائوکه و امکانات ورزشی سرپوشیده و 4،678 مشاغل محدود به تجارت رستوران ها ، کافه ها ، سالن های زیبایی و کافه های رایانه ای هستند.

میزان کمک های اضطراری برای مشاغل کوچک 3 میلیارد هزینه است و منابع مالی لازم با تنظیم هزینه های ذخیره و ساختار هزینه ها برنامه ریزی شده است.

صندوق پشتیبانی بر اساس داده های درخواست صندوق حمایت از مشاغل کوچک دولت بدون روند درخواست جداگانه به صورت یکبار پرداخت می شود.

با این حال ، برای کسانی که مشمول حذف داده های صندوق پشتیبانی می شوند ، برنامه ریزی می شود بعداً از طریق یک روش تأیید پرداخت شود.

لی سون هو ، شهردار یانگژو گفت: “ما تصمیم گرفته ایم یارانه های اضطراری در برابر بلایای طبیعی را پرداخت کنیم تا از حقوق بقا در مشاغل کوچک که قربانی ویروس کرونا شده اند و ضمن حفظ قرنطینه دولت ، قربانی و همکاری کرده اند ، محافظت کنیم.” منتظر صاحبان مشاغل کوچک که رنج می برند از مشکلات مضاعف مانند بارها ، “او گفت.

علاوه بر این ، رئیس شورای شهر یانجو ، چانگ دیوک یانگ گفت: “من به طور فعالانه از تصمیم یانجو در زمینه کمک اضطراری به صاحبان مشاغل کوچک حمایت می کنم” و گفت: “ما تمام تلاش خود را برای یافتن اقدامات حمایتی برای مشاغل صاحبان مشاغل کوچک در شهر و در زمینه تعمیر و نگهداری همکاری کنید. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.