شهر یانگژو یک پیشنهاد عمومی برای مشاوره در مورد بازسازی مجتمع های مسکونی را می پذیرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر یانگژو یک مجتمع آپارتمانی را در حوزه قضایی استخدام می کند تا در یک پروژه پیشنهادی عمومی برای یک طرح آزمایشی چند طبقه مسکن که توسط Gyeonggi-do تا 16 فوریه برگزار شده است ، شرکت کند.

این پروژه که توسط Gyeonggi-do كنترل می شود ، طرحی است كه در مورد بازسازی خانه های مسكونی قدیمی با بیش از 15 سال عمر مشاوره ارائه می دهد و از جمله تصمیم گیری در مورد پروژه های نوسازی به حیات كمك می كند.

مجموعه تظاهرات در تاریخ 25 مارس پس از ارزیابی سند و ارزیابی میدانی در Gyeonggi-do مطابق با معیارهای انتخاب مانند اثربخشی پروژه ، اراده ساکنان و سیستم پشتیبانی شهر / سلاح ، در وب سایت استان گیونگی اعلام خواهد شد.

برای مجموعه انتخاب پروژه آزمایشی ، Gyeonggi-do و Yangju 50٪ از هزینه خدمات را تقسیم می کنند و خدمات مشاوره ای مانند طرح های توسعه مجدد و تجزیه و تحلیل امکان سنجی را سفارش می دهند و دوره خدمات 9 ماه از ژوئن تا فوریه 2022 است.

نتیجه خدمات مشاوره ای به ساکنان ارائه می شود و به عنوان معیاری برای تعیین انجام پروژه بازسازی یا عدم استفاده از آن مورد استفاده قرار می گیرد.

متقاضیان خانه های مسکونی هستند که به مدت 15 سال مورد استفاده قرار گرفته اند و برای توسعه مجدد انجمن ها مورد تأیید قرار نگرفته اند و بیش از 10٪ از مالکان با درخواست عرضه عمومی موافقت کرده اند.

مجتمع هایی که تمایل به شرکت در این پروژه را دارند می توانند فرم درخواست را از صفحه اصلی استان گیونگی بارگیری کنند ، نام جلسه نماینده مستاجر را پر کنند و به همراه فرم های رضایت نامه و مواد پشتیبانی مختلف از بخش بازآفرینی شهر در تالار شهر یانجو بازدید کنند.

یک مقام شهری گفت: “این پروژه به همراه Gyeonggi-do برای کمک به ساکنین که استاندارد ارزیابی یا اطلاعاتی در مورد بازسازی خانه های مسکونی قدیمی ندارند” ، و “سازماندهی مجدد ساختمانهای قدیمی و مناطق مسکونی برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان وی گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا موتورهای جدیدی برای رشد مانند ارائه پروژه New Deal برای بازآفرینی شهری فراهم کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *