شهر یونجو جنگلی را برای پیاده روی و خواندن گذرگاه یونگ مئوری ایجاد می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] صهیون جونگجو در پانزدهم اعلام کرد که با سرمایه گذاری در کل ارزش پروژه 1.523 میلیاردی که تا دسامبر به عنوان بخشی از یک قرارداد جدید بازآفرینی شهری در روستای Yongmeori Youiju در Seowansan-dong به دست آورد ، “پارک جنگلی زیست محیطی” ایجاد خواهد کرد.

پارک جنگلی زیست محیطی در نظر گرفته شده است که در یک مکان 2183 درجه در حدود 35-1 Seowansan-dong 1-ga ، با فضایی شامل یک مسیر دنباله دار ، یک جنگل از برگهای پاییز ، امکانات محوطه سازی ، امکانات ورزشی و کتابخانه جنگل ساخته شود.

به طور خاص ، در مورد کتابخانه جنگل ، که با اندازه 33 متر مربع ساخته شده است ، این کتاب به عنوان یک فضای فرهنگی ایجاد شده است که می توانید هنگام تماشای فضای باز کتاب بخوانید.

این شهر در نظر دارد تا ماه مارس خدمات طراحی دقیق ساخت کتابخانه جنگل را انجام دهد و سپس ساخت پارک اکو-جنگل از جمله کتابخانه را در ماه آوریل آغاز کند.

این شهر انتظار دارد که پس از ایجاد یک پارک جنگلی اکولوژیکی ، فضایی که در ابتدا به دلیل رشد بوته ها غیرقابل دسترسی بود ، به یک پارک طبیعی با یک کوچه و یک حیاط برای استراحت تبدیل شود ، که بسیار کمک خواهد کرد ساکنان.

پروژه بازآفرینی شهری دهکده Yongmeori Yeouiju ، که در سال 2018 توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل برای پروژه عرضه عمومی انتخاب شد ، ارزش کل پروژه را 7.5 میلیارد نفر از جمله 4.5 مورد سرمایه گذاری کرده است میلیارد دلار هزینه ملی به دست آورده است. این تبلیغ با محتوای متنوعی از جمله ساختن امکانات مشترک ، پارکینگ و توسعه جامعه انجام می شود.

سئونگ چول کوک ، رئیس بخش بازآفرینی شهر جئونجو ، گفت: “دهکده یویجو در یونگ مئوری با پروژه های بهسازی خیابان ، پروژه های نوسازی خانه های قدیمی و فعالیت های مختلف جامعه شلوغ است.” پارک جنگلی اکو ، مردم محلی از طریق کتابخانه جنگل “ما بر ساخت آن متمرکز خواهیم شد تا بتواند به عنوان رصدخانه با نمای شهر از یک نگاه خلاصه شود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *