شهر یونگ کینگ ، استخدام هنرمندان برای اجاره و نمایشگاه هنر

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] یونگین سیتی در تاریخ 27th اعلام کرد که هنرمندان خود را برای استخدام و نمایش آثار هنری مانند نقاشی و سرامیک در اماکن اجتماعی یا ساختمانهای عمومی تا 10 فوریه استخدام می کند.

پروژه نمایشگاه هنر یونگین برای اولین بار امسال راه اندازی شد و هدف آن ایجاد فضایی برای هنرمندان در سالن و توانمند سازی شهروندان خسته از بحران کرونا 19 برای لذت بردن از فرهنگ و هنر است.

موضوع برنامه یک هنرمند ساکن در شهر است و آثار انتخاب شده برای این پروژه به مدت 5 ماه از مارس تا مه در موسسات اجتماعی سالن به نمایش گذاشته می شوند.

این شهر آثار را در طول دوره اجاره می کند و سپس آنها را در تاسیسات نمایش می دهد و هزینه نمایشگاه 100000 درآمد ماهانه را حفظ می کند.

آثار مورد مناقشه 18 قطعه شامل نقاشی و سرامیک شامل نقاشی های شرقی و غربی است. برای درخواست ، فرم درخواست را از وب سایت شهر بارگیری کنید و از بخش فرهنگ و هنر شهر بازدید کنید یا آن را از طریق ایمیل ارسال کنید.

یک مقام مسئول شهری اظهار داشت: در تلاشیم فرصت های نمایشگاهی را برای هنرمندانی که به دلیل کاهش نمایشگاه های مختلف به دلیل بحران کرونا 19 دچار مشکل شده اند فراهم کنیم و به شهروندان کمک کنیم تا هنرهای مختلف فرهنگی را تجربه کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *