شهر یونگ کینگ ، “Hoonhoon” گرما برای کمک به همسایگان که نمی دانند چگونه خنک شوند

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] کمپین یونگین سی برای کمک به همسایگان “راه اندازی قطار عشق” تا پایان ادامه دارد و گرمای کمک به همسایگانی که نمی دانند چگونه خنک شوند ، جامعه محلی را گرم می کند.

این شهر در تاریخ بیست و ششم اعلام کرد که سه مقام از جمله کوون جئونگ هی ، رئیس شورای شبکه اطلاع رسانی عمومی چوو ، 3 میلیون کمک مالی به دست آمده را به شهردار بائک گونگ کی اهدا کرده است تا از آنها به عنوان همسایگان نیازمند استفاده کند. کمکهای مالی واریز شده در این روز توسط اعضا جمع آوری و تهیه شد.

رئیس کوون جئونگ هی گفت: “امیدوارم این به افراد نیازمند کمک کند تا بتوانند زمستان را با خیال راحت سپری کنند.”

شهردار یونگ کینگ ، بائک گون کی ، گفت: “من می خواهم از همه کسانی که مشارکت گسترده ای داشتند تشکر کنم و کمک هایی که شما کردید با قلبی گرم به نیازمندان تحویل داده می شود.”

در این روز ، گرما برای کمک به همسایگان در هر دوره از میون دونگ ادامه داشت. در Pogok-eup ، Cheoin-gu ، کارمندان روستای Samgye 4-ri یک میلیون سهام برای یک گواهی هدیه برای بازدید از مرکز کمک های اجتماعی شهر و استفاده از آن برای کمک به همسایگان نیازمند اهدا کردند.

در Namsa-myeon ، Cheoin-gu ، شعبه انجمن سالمندان کره Namsa-myeon از مرکز رفاه اداری Myeon بازدید کرد و 1.2 میلیون بوی بد را اهدا کرد ، کمک مالی اعضا برای استفاده از آن برای اقشار آسیب پذیر.
کمک های مالی و کالاهای سپرده شده در این روز برای حمایت از خانواده ها و م institutionsسسات اجتماعی کم درآمد از طریق چنگ کره ای از انجمن گیونگی استفاده می شود.

از سوی دیگر ، “رهاسازی قطار عشق” در مجموع 1.42 میلیارد وون تا 22 ام جمع کرد ، که بیش از هدف 1 میلیارد وون بود. “رهاسازی قطار عشق” تا پنجم ماه آینده ادامه دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *