شهر یونگ کینگ از فعال سازی اقتصاد اجتماعی برای تحقق فضیلت چرخه حمایت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر یونگ کینگ در تاریخ 27th اعلام کرد که با تهیه یک طرح جامع برای 18 پروژه در چهار منطقه در سال جاری برای ارتقا promote و حمایت از بنگاه های اقتصاد اجتماعی ، از احیای مجدد اقتصاد اجتماعی حمایت خواهد کرد.

این هدف با ایجاد پایه های رشد اقتصاد اجتماعی و ایجاد مشاغل با کیفیت بالا برای کمک به آسیب پذیرانی که به دلیل بحران کرونا 19 دشوارتر شده اند و تحقق ارزش های چرخه فضیلت در اقتصاد محلی است. .

با چشم انداز ایجاد یک اکوسیستم پایدار اقتصاد اجتماعی ، این طرح جامع شامل چهار استراتژی است: .

بنگاه های اقتصادی-اجتماعی بنگاه هایی هستند که به منظور توسعه جامعه ارزش های اجتماعی را دنبال می کنند و شامل سازمان های اقتصادی مانند بنگاه های اجتماعی و تعاونی ها می شوند.

این ساختمان دارای 249 بنگاه اقتصادی اقتصادی ، از جمله 52 بنگاه اجتماعی و 197 تعاونی است.

بنگاه اجتماعی یک شکل متوسط ​​بین یک سازمان غیر انتفاعی و یک شرکت غیر انتفاعی است. این یک شرکت است که اهداف اجتماعی را دنبال می کند و فعالیت های تجاری مانند ارائه شغل و خدمات اجتماعی برای اقشار آسیب پذیر را انجام می دهد.

در این میان ، 28 پیشنهاد شغلی است که در استخدام افراد آسیب پذیر نقش اصلی را دارند و 15 شرکت خلاق و نوآور هستند که مشکلات اجتماعی را از طریق روش های خلاقانه مانند بازآفرینی شهری یا محیطی حل می کنند.

این شهر قصد دارد بر روی ترویج سیاست هایی که کمک های عملی به بنگاه های اجتماعی شهر ارائه می دهند ، تمرکز کند تا بتوانند در بازار مشترک رقابت کنند.

اول ، به منظور گسترش بازار برای شرکت های اجتماعی ، خرید اولویت دار موسسات عمومی در حوزه قضایی را تقویت خواهیم کرد. هنگام ارزیابی عملکرد خرید هر بخش ، این امتیازات اضافی را به بخشهایی که محصولات شرکت محلی را خریداری کرده اند می دهد تا منجر به بهبود فروش شود.

علاوه بر این ، مرکز پشتیبانی اقتصاد اجتماعی شهر قصد دارد با مراکز اسلحه و نمایشگاه های تبلیغاتی سایر شهرها بصورت آنلاین / آفلاین کار کند و خرید محصولات در شهر را از طریق وب سایت مرکز تسهیل کند.

به طور جداگانه ، مسابقه تلاش اجتماعی نوع Yongin برای پشتیبانی از شرکت های نوپا ، ارائه انواع ایده های نوپا برای راه اندازی و ترویج شرکت های اجتماعی جدید ، برگزار می شود.

علاوه بر این ، به عنوان یک کسب و کار جدید در سال جاری ، برنامه های مشاوره ای مانند تجزیه و تحلیل مدل کسب و کار و تشخیص محصول را برای شرکت هایی که آموزش ابتدایی خود را در اقتصاد اجتماعی به پایان رسانده اند یا به دستگاه جوجه کشی منتقل شده اند ، حفظ می کند.

ما پشتیبانی مالی مانند هزینه های کار و توسعه تجارت و همچنین مشاوره از کارشناسان مدیریت در زمینه تجارت سالم را ارائه می دهیم تا این شرکت ها بتوانند ماندگاری خود را توسعه دهند.

برای احیای مجدد شبکه تجارت به تجارت ، به 3 تیم متشکل از 3 شرکت یا بیشتر و انجمن هایی که راه حل های مختلف اجتماعی را پیشنهاد داده اند ، قیمت پروژه 30 میلیون وون پرداخت می شود.

شهردار یونگ کینگ ، بائک گونگ کی ، گفت: “علی رغم بحران کرونا 19 در سال گذشته ، شرکت های اقتصاد اجتماعی به طور مداوم در حال رشد هستند و 19 شرکت دارای گواهینامه جدید هستند. من انجامش میدهم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *