شهر Andong در حال برگزاری یک رویداد شکرگذاری برای 300 مالیات دهنده صادق است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] برای ایجاد یک فضای اجتماعی که در آن به مودیان صادق مالیاتی ترجیحی داده می شود و برای افزایش سرمایه خود از طریق افزایش آگاهی مالیاتی ، شهر آندونگ 300 مالیات دهنده محلی وفادار را به خود جلب می کند و به ارزش 50،000 گواهی هدیه می دهد.

هدف مالیات دهندگان وفادار کسانی هستند که مبلغ کل مالیات سالانه شهر 50،000 درآمد یا بیشتر را در مدت پرداخت به مدت 3 سال از 2018 تا 2020 پرداخت کرده اند و 300 نفر از 28 111 از کل افراد واجد شرایط پس گرفته می شوند .

قرعه کشی از طریق برنامه قرعه کشی سیستم اطلاعات مالیاتی محلی در ساعت 14:00 روز 9 (سه شنبه) در سالن ارتباطات تالار شهر به صورت تصادفی انجام می شود.

به برندگان در نامه تبریک شهردار آندونگ از طریق پست اطلاع داده می شود و لیست برندگان در خبرنامه اداره شهرداری در وب سایت شهر آندونگ منتشر می شود هنگام توزیع گواهی هدیه ، میون دونگ یک بار دیگر اطلاعات فردی را در اختیار برندگان قرار می دهد.

علاوه بر این ، دو شرکت و دو مودی مالیاتی منفرد که مبالغ زیادی از مالیات محلی یا درآمد مالیاتی را در سال گذشته پرداخت کرده اند ، به عنوان “مpدیانی که در تأمین مالی مجدد مالی مشارکت داشته اند” انتخاب شده اند و در استعلامات منظم در شهر آندونگ ، لوح افتخار دریافت می کنند تالار. در ماه مارس و توسط شهر اداره می شود. همچنین برچسب صدور گواهینامه ارائه شده است که هنگام استفاده از پارکینگ های عمومی به مدت یک سال از پرداخت هزینه پارکینگ معاف است.

سخنگوی آندونگ گفت: من از شهروندان تشکر می کنم که علی رغم شرایط دشوار اقتصادی وظیفه مندانه مالیات خود را انجام داده اند و ما همچنان به ترجیحات صادقانه مالیات دهندگان برای افزایش ثبات مالی و افزایش اعتماد به دولت سجونگ ادامه خواهیم داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.