شهر Ansan ، یارانه خرید یک کامیون جدید 1 تنی پروپان-بوتان

[ad_1]

تالار شهر انسان

[세계연합신문 이영호 기자] شهر انسان در تاریخ 4 اعلام کرد که 4 میلیون درآمد کسب شده برای خرید یک واگن باری 1 تنی LPG پس از اسقاط خودروهای دیزلی قدیمی برای کاهش ذرات گرد و غبار ناشی از انتشار اتومبیل فراهم می کند.

کامیون LPG 1 تنی به وسیله نقلیه ای گفته می شود که از پروپان-بوتان به عنوان سوخت در بین کامیون های کوچک با حداکثر محموله 1 تن یا کمتر و وزن ناخالص 3.5 تن یا کمتر استفاده می کند و برای دارندگان وسایل نقلیه (سازمان هایی) نگهداری می شود که پس از حذف زودهنگام اتومبیل های دیزلی ، یک کامیون جدید 1 تنی با پروپان-بوتان بخرید.

این شهر قصد دارد 280 میلیون درآمد کسب شده در سال جاری را برای پشتیبانی از 70 خودرو سرمایه گذاری کند و اگر خودروی دیزلی که دارای معیارهای اسقاط اولیه است از بین برود ، ابتدا انتخاب می شود.

برنامه ها را می توان با مراجعه به بخش سیاستگذاری محیط زیست تا تاریخ 26 یا از طریق پست ارسال کرد و در اوایل ماه مارس به صورت جداگانه انتخاب و به آنها اطلاع داده می شود.

برای اسناد ارسالی می توانید فرم درخواست و غیره را بررسی کنید. از طریق پیام درج شده در وب سایت Ansan City ، پیام / پیام ، و در صورت داشتن هرگونه س ،ال ، می توانید با اداره سیاست محیط زیست Ansan City تماس بگیرید

یک مقام شهری گفت: “از آنجا که پروژه حمایت از خرید وسایل نقلیه جدید برای کامیون های ضایعات اولیه و LPG پروژه ای است که به طور قابل توجهی در بهبود محیط هوا مانند کاهش ریزگردها با کاهش وسایل نقلیه دیزلی قدیمی کمک می کند ، امیدوارم شهروندان فعالانه شرکت کنند “

از طرف دیگر ، برای اسقاط اولیه وسایل نقلیه دیزلی قدیمی ، می توانید انجمن خودروی کره را مطرح کنید و از آنها بخواهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *