شهر Ansan از وسایل نقلیه بدون سرنشین برای درخواست های مدنی در تعطیلات سال نو میلادی استفاده می کند

[ad_1]

تالار شهر انسان

[세계연합신문 이영호 기자] شهر انسان در تاریخ چهارم اعلام کرد که خدمات یکپارچه ای را برای صدور اسناد دادخواست مدنی از طریق دستگاه دادخواست بدون سرنشین حتی در 11 تا 14 این ماه در تعطیلات سال نو قمری ارائه می دهد.

Sangnok-gu با 22 دستگاه برنامه کاربردی مدنی بدون سرنشین در 22 مکان از جمله دفتر Sangnok-gu کار می کند و 24 ساعت شبانه روز کار می کند.

در Danwon-gu ، 18 اتومبیل در 17 مکان از جمله تالار شهر ، دفتر مرکزی و ▲ Wa-dong ▲ Hosu-dong ▲ Choji-dong Hospital بیمارستان باستانی Center مرکز خرید Raseong در حال کار هستند.

از طریق دستگاه درخواست مدنی بدون سرنشین ، می توانید 112 نوع سند دادخواست مدنی ، از جمله ▲ ثبت نام ساکنان محلی و غیره ، کپی ، ثبت زمین (جنگل و مزرعه) certificate گواهی ثبت نام خودرو certificate گواهی بیماری certificate دریافت کننده / گواهی مالیات غیرفعال توسط دسته مالیات محلی certificate گواهی گذرنامه و غیره

قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، این شهر بازرسی را برای بررسی عملکرد صحیح دستگاه تقاضای مدنی بدون سرنشین انجام می دهد و آن را آماده می کند تا شهروندان بتوانند در هر زمان از آن به راحتی استفاده کنند.

یک مقام شهرستانی گفت: “ما قادر خواهیم بود از استفاده صحیح از توضیحات اطمینان حاصل کنیم و به انجام همه کارهایی که امکان فراهم سازی سریع و راحت اسناد برای درخواست های مدنی در اختیار شهروندان قرار می دهد ، ادامه خواهیم داد.”

اگر س anyالی دارید و یا برای استفاده از یک هواپیمای بدون سرنشین برای صدور درخواست غیرنظامی نیاز دارید ، با بخش خدمات ملکی Sangnok-gu یا اداره خدمات ملکی Danwon-gu تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *