شهر Gimhae ، یک رودخانه کوچک شهری ، استفاده اکولوژیکی و زیست محیطی از فضا

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شهر Gimhae اعلام کرده است که با کشف رودخانه های کوچکی در مرکز شهر که به زندگی مدنی نزدیک هستند ، به عنوان یک فضای اکولوژیکی و فرهنگی اکولوژیکی احیا خواهد شد.

برای این منظور ، شهر خدمات طرح جامع ترمیم اکولوژیکی رودخانه های کوچک در سال 2019 و خدمات اصلی و دقیق برای طراحی رودخانه برای احیای رودخانه زیست محیطی Jangyu Muggyeso (شاخه Daecheongcheon) ، انتخاب شده برای مسابقه پروژه بازسازی محیط زیست ، را به پایان رسانده است. رودخانه ها در استان گیونگنام (تبدیل به یک بخش محیط زیست) در سال 2021. انتظار می رود این ماه آغاز شود و در اواخر سال جاری پایان یابد.

پروژه مرمت زیست محیطی رودخانه موگیسو در کل 1.1 کیلومتر در دو بخش ، 0.3 کیلومتر (Mugye 1000) در نزدیکی پل Daecheongcheon و 0.8 کیلومتر (Mugye 2000) در نزدیکی کوه Yongdusan را پوشش می دهد. ارزش کل پروژه 4.983 میلیارد وون است (هزینه آن 3.89 میلیارد وون ، باروری 1.89 میلیارد وون است) و انتظار می رود در ژانویه 2022 تکمیل و در پایان سال آینده تکمیل شود.

در نتیجه ، این شهر برای چهارمین سال متوالی پس از رودخانه یوچئون در سال 2018 ، رودخانه یومان در سال 2019 و رودخانه یونگسانگ در سال 2020 به عنوان تنها پروژه احیای اکولوژیکی رودخانه های استان انتخاب شد که 44.86 میلیارد اعتبار فراهم کرده است. (ارزش کل پروژه 72.353 میلیارد درآمد کسب شده).

رودخانه های کوچک Mugye 1 و 2 در مجاورت منطقه مسکونی Mugye-dong و Daecheongcheon توسعه شهری در اطراف رودخانه را تسریع می کنند و باعث افزایش تعداد آلاینده ها و آلاینده های غیر نقطه ای می شوند. این شهر با بازیابی رودخانه های زیست محیطی و تحقق بخشیدن به عملکردهای اکولوژیکی عمودی و افقی ، توانایی رودخانه ها در خودپالایی را بهبود می بخشد.

ترمیم اکولوژیکی عمودی به معنای هموار سازی زمینه احیای اکولوژی رودخانه با حذف یا ترمیم تیرها است و ترمیم افقی ساخت مخازن ، تپه های شنی ، سدها ، پارک های شهر ، کوه ها و مزارع به صورت افقی است به طوری که رودخانه و محیط اطراف به هم پیوسته باشند.

مدیر رودخانه پارک چانگ-گون گفت: “ما الگوی مدیریت رودخانه را متناسب با تغییر در شرایط مختلف اجتماعی ، فرهنگی و زیست محیطی در اطراف رودخانه کوچک تبدیل خواهیم کرد و رودخانه کوچک را با اتصال به پروژه اصلی بازآفرینی شهری. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *