شورای امنیت جامعه Ganghwa-gun Songhae-myeon اولین جلسه خود را در سال 2021 برگزار کرد.

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شورای امنیت جامعه Ganghwa-gun Songhae-myeon (به ریاست لی هیو سئونگ) اولین جلسه خود را در سال 2021 برگزار کرد تا در مورد بیزینس برنامه امسال در اتاق جلسات دفتر میئون در تاریخ 26 صحبت کند.

فقط 1/2 اعضای شورا برای جلوگیری از تاج 19 در این جلسه شرکت کردند و این جلسه تحت مقررات سختگیرانه قرنطینه برگزار شد.

سال گذشته ، شورا برای سال نو قمری (200 خانوار) ​​تسلیت گفت ، خانه عشق (یک خانواده چند فرهنگی) را مرمت کرد ، با تعمیر خانه برای افراد آسیب پذیر (12 خانوار) ​​یک خانه امن ساخت و به چوسئوک (170) تسلیت گفت. او فعال بود.

در سال 2021 ، به عنوان یک پروژه محلی رفاهی ، ما قصد داریم صابون های لباسشویی بازیافتی را به اشتراک بگذاریم ، غذاهای سالم مانند فرنی سالم را برای افراد مسن حفظ کنیم ، از تولید اسکرابرهای ارگانیک پشتیبانی کنیم ، فیلم های بزرگسالان را تماشا کنیم ، کیمچی کیمچی را نگهداری کنیم و محصولات را برای هوای سرد نگهداری کنیم. به طور خاص ، امسال به عنوان یک پروژه جدید ، برنامه ریزی شده است که به دانش آموزان سطح دوم مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه در ساختمان بورس تحصیلی ارائه دهد.

علاوه بر این ، برای تعطیلات سال نو قمری ، ما در نظر داریم 170 مجموعه از Gomtang (به ارزش 2.2 میلیون وون) آماده کنیم تا بزرگسالان بتوانند سوپ کیک برنج بپزند و اعضای هیئت مدیره قصد دارند برای بررسی خواسته های خود به صورت شخصی به هر خانواده مراجعه کنند.

“به نظر می رسد اشتیاق اعضای شورای امنیت جامعه که از همسایگان مراقبت می کنند حتی در بحبوحه تاج 19 در حال از بین رفتن است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *