شورای امنیت شهر Geoje ، شرکت رفاه اجتماعی توصیه های خارجی نامزد ثبت نام آزاد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] شورای امنیت شهر شهر جئوجه از این ماه تا 23 فوریه به طور آشکار نامزدها را برای مدیران خارجی توصیه می کند.

این مطابق با ماده 18 قانون رفاه اجتماعی اقتصادی است. به منظور افزایش شفافیت و گشودگی فعالیت های شرکت های کمک اجتماعی و ارتقا functioning عملکرد دموکراتیک و کارآمد ، بیش از یک سوم مدیران شرکت های کمک اجتماعی به عنوان افرادی که از خارج توصیه می شوند منصوب می شوند و این شورای امنیت جامعه محلی است. مجبورم انجامش دهم.

شورای تأمین اجتماعی عمومی جئوجه کاندیداهایی را استخدام می کند که نشان دهنده پذیرش مدیران پیشنهادی خارجی توسط شرکتهای رفاه اجتماعی است و زمینه های استخدام شامل مراقبت های اجتماعی برای کودکان (نوزادان و کودکان خردسال) ، مراقبت های اجتماعی برای افراد مسن ، مراقبت های اجتماعی برای معلولان است. ، مراقبت های اجتماعی از زنان ، مراقبت های اجتماعی محلی و سایر مناطق.

واجد شرایط شرکت در این آزمون شخصی با دانش و تجربه گسترده در زمینه مراقبت های اجتماعی یا مراقبت های بهداشتی است ، شخصی که منافع شخصی را که نیاز به کمک اجتماعی دارد نشان می دهد ، شخصی است که توسط یک سازمان غیرانتفاعی خصوصی تحت ماده 2 قانون حمایت توصیه می شود از سازمانهای غیرانتفاعی خصوصی Any ، هرکسی که مطابق ماده 14 قانون رفاه اجتماعی جامعه توسط جامعه برای مراقبت های اجتماعی توصیه می شود ، می تواند درخواست کند. نامزد نهایی از طریق اولین بررسی سند ، عملیات دوم شورای تأمین اجتماعی Geoje و بررسی کمیته حقوق بشر انتخاب می شود. .

نامزدهای انتخاب شده در اداره توصیه های خارجی شرکت استخر رفاه اجتماعی Geoje Manpower استخر ثبت خواهند شد و نامزدها از طریق کمیته فرعی به درخواست شرکت کمک های اجتماعی در حوزه قضایی معرفی می شوند. مدیران این شرکت افتخاری ، بدون حقوق هستند و مدت آن سه سال است و آنها باید در دوره های آموزشی یا جلسات مدیران پیشنهادی خارجی شرکت های رفاه اجتماعی که توسط این هیئت برگزار می شود ، شرکت کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *