شورش Capitol: چگونه با نژادپرستان کنار بیاییم؟ | جهان

[ad_1]

در جریان شورش های کاپیتول ، بسیاری از نمایندگان کنگره مورد تهدید قرار گرفتند و پنج نفر کشته شدند ، از جمله یک افسر پلیس. با این حال ، شرکت کنندگان در این خرابکاری حداقل در حال حاضر با عواقب ناکافی روبرو هستند.
شورش Capitol: چگونه با نژادپرستان کنار بیاییم؟  - تصویر 1

معترضین در حمایت از رئیس جمهور ترامپ روز جمعه به ساختمان پارلمان حمله کردند و خسارات زیادی وارد کردند.

لبران جیمز ، ورزشکار تیم لس آنجلس لیکرز ، استاندارد دوگانه مسابقه در ایالات متحده را محکوم می کند: “من مدام فکر می کردم اگر افرادی مثل من به پایتخت خیز بریزند ، عواقب آن چه خواهد بود. و من فکر می کنم همه می دانند. هیچ “اگر” یا “اما” وجود ندارد ، همه ما می دانیم که چه اتفاقی برای افرادی مثل من افتاده است که اگر دزدکی حرکت کنیم در نزدیکی پایتخت ، چه رسد به اینکه در سالن عبور کنیم.
شورش Capitol: چگونه با نژادپرستان کنار بیاییم؟  - تصویر 2

بازیکن بسکتبال لبرون جیمز در یک مسابقه.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب نیز در 7 ژوئیه با این دیدگاه موافقت کرد: “هیچ کس نمی تواند بگوید که اگر معترضان زندگی سیاه سیاه دیروز مهم باشند ، با آنها بسیار بسیار متفاوت رفتار خواهد شد. با اراذل و اوباش سیل پایتخت. “
هنگامی که رئیس جمهور ترامپ قول داد علیه “راهزنان” اقدامی انجام دهد ، گارد ملی و پلیس مسلح سنگین در واکنش به معترضان “زندگی سیاه پوستان مهم هستند” به سرعت در واشنگتن مستقر شدند. شما به طور غیرقانونی “.
شورش Capitol: چگونه با نژادپرستان کنار بیاییم؟  - تصویر 3

جنبش زندگی سیاهها با نژادپرستی و خشونت پلیس علیه رنگین پوستان مخالف است.

پلیس برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز توسط کاخ سفید به رئیس جمهور ترامپ می تواند به نزدیکترین کلیسا برود و عکس بگیرد.

نزدیک به 300 نفر عصر همان روز دستگیر شدند. در همین حال ، 68 نفر به جرم مشارکت در نقض امنیت در روز جمعه در ساختمان پارلمان دستگیر شدند ، اگرچه مقامات گفتند که تعداد آنها ممکن است همچنان افزایش یابد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *