صدور تأیید ممنوعیت استفاده از گروه Hasasun-gun و محدودیت های تجاری

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] در تاریخ 25th ، Hwasun-gun اعلام کرد که تأیید اجرای دستور اداری اقدامات قرنطینه ای علیه محرومیت اجتماعی شرکت هایی را که از انجام تجارت جمعی یا محدود در اولین پرداخت سریع صندوق حمایت ممنوع هستند ، صادر می کند.

طبق گفته Hwasun-gun ، این گواهینامه به عنوان اثبات درخواست برای صندوق پشتیبانی استفاده می شود. Daesang شرکتی است که علی رغم دریافت دستورالعمل ممنوعیت گروه بندی یا محدود کردن ساعات کار به دلیل اقدامات قرنطینه ای در برابر فاصله اجتماعی ، حتی نتوانست برای اولین پرداخت سریع نیز اقدام کند. وزارت SME ها و شرکت های نوپا با دریافت لیستی از شرکت هایی که از 11 به بعد توسط مقامات محلی از فعالیت مشاغل محدود و محدود ممنوع شده اند ، بودجه هایی را برای حمایت از صاحبان مشاغل کوچک تأمین می کند.

اهداف پشتیبانی مشاغلی هستند که مطابق دستورالعمل منع عملیات جمعی یا محدود کننده از ستاد مرکزی ایمنی در برابر بلایا و حواسون در 24 نوامبر سال گذشته و صاحبان مشاغل کوچک با فروش کلی کاهش یافته اند.

مشاغل ممنوع در مجموع 3 میلیون بوی بد ، 2 میلیون سودآور برای تجارت محدود و 1 میلیون سودآور برای مشاغل عمومی دریافت می كنند. در اوایل فوریه از طریق روش تأیید ، به شرکتهای گمشده هزینه اضافی پرداخت می شود. بر این اساس ، شرکت هایی که از هدف قرار دادن مشاغل کوچک برای مشاغل کوچک منع یا محدود نمی کنند ، می توانند با دریافت “تأیید” درخواست تأیید پرداخت کنند.

جزئیات درخواست تأیید صندوق پشتیبانی بعداً توسط وزارت SME و شرکتهای نوپا اعلام خواهد شد.

اهداف صدور این گواهینامه صاحبان مشاغل کوچک هستند که از تاریخ 24 نوامبر سال گذشته یا یک تجارت محدود از دولت و Hwasun-gun دستور قرنطینه اداری دریافت کرده اند. درخواست برای تأیید از 25 تا 19 فوریه است.

برای آکادمی ها ، مراکز آموزشی و اتاق های مطالعه می توانید به دفتر پشتیبانی آموزش Hwasun مراجعه کنید و برای سایر مشاغل ممنوع یا محدود در تجارت ، می توانید به بخش مربوطه دفتر Hasasun-gun مراجعه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *