صندوق توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​انس امسال 120 میلیارد حمایت وام را به دست آورده است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Ansan City در هجدهم اعلام کرد که از SME ها برای حمایت مالی از وامهایی به ارزش 120 میلیارد دلار که هم برای ارتقا SM SME و هم برای تثبیت کسب و کار بدست آورده حمایت خواهد کرد و استانداردهای پشتیبانی نسبت به سال گذشته به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

محتوای اصلی پروژه حمایت از وام به شرکت های کوچک و متوسط ​​ارائه وام در کمتر از یک سوم فروش بود ، زمانی که شرکتی که مورد حمایت قرار می گیرد در ابتدا توسط یک بانک با توافق نامه با شهر تأمین مالی می شود ، اما تفاوت در بهره جبران شد.

امسال اما محدودیت وام فروش شرکت هایی که از یک بیماری همه گیر طولانی مدت COVID-19 رنج می برند ، مانند کاهش فروش ، برداشته خواهد شد و تا 500 میلیون درآمد کسب شده برای هر شرکت پشتیبانی خواهد شد.

موسسات مالی که شهر با آنها توافق نامه حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​را برای دو سال آینده امسال امضا کرده است ، بانک های صنعتی IBK ، NH Nonghyup ، KB Kookmin Bank ، Shinhan Bank ، Woori Bank ، SC First Bank ، Hana Bank ، KDB بانک توسعه و بانک سیتی کره. این موسسه از 9 موسسه تشکیل شده است ، موسساتی که برای مشاغل کوچک و متوسط ​​در Ansan وام ارائه می دهند و Ansan نرخ بهره تا 1.8٪ را حفظ می کند. در سال گذشته تعداد شرکتهای تحت حمایت جدید 389 مورد بود که 97.4٪ تعداد شرکتهای متقاضی بود.

از طرف دیگر ، پروژه تضمین ویژه ای برای حمایت از شهر انسان برای شرکت های کوچک و متوسط ​​در حوزه قضایی که به دلیل نیروی فنی قادر به دریافت وام نیستند ، اما به دلیل نداشتن وثیقه یا اعتبار ، محدودیت پیشنهادی را از 200 میلیون وون به 300 میلیون درآمد کسب کرد شرکت ، و پشتیبانی از تضمین های ویژه با بنیاد تضمین اعتبار کیونگی امضا شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *