صندوق میان مدت Sancheong-gun برای ارتقا یک صندوق ثانویه برای حفظ حداکثر پشتیبانی در استان

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Sancheong-gun برای ایجاد ثبات در حاکمیت مشاغل کوچک و متوسط ​​و مشاغل کوچک که از کرونا 19 رنج می برند ، بودجه های توسعه میان مدت به ارزش 7 میلیارد هزینه برای نیمه اول سال فراهم می کند.

به طور خاص ، 3.5 درصد از سود وام ها (ذخیره ثانویه) تأمین می شود که بار بهره مشاغل کوچک و متوسط ​​را به دوش می کشد. این بزرگترین در میان مقامات محلی در استان است.

در واقع ، نرخ بهره متحمل شده توسط شرکت ها در حدود 0 depending 1٪ است (بسته به وثیقه هر شرکت ، اعتبار و غیره متفاوت است) و Sancheong-gun به مدت پنج سال ذخیره ثانویه را تأمین می کند.

سانچئونگ-گون در پانزدهم اعلام کرد که از نوزدهم تا تمام شدن مبلغ برنامه ریزی شده ، چهار موسسه مالی که توافق نامه ای با سانچئونگ-گون امضا کرده اند می توانند تقاضای وجوه توسعه میان مدت را کنند.

سقف وام برای وام در تولید 300 میلیون کرون و 50 میلیون کرون کرون در صنایع دیگر (صاحبان مشاغل کوچک) است و مشروط به بازپرداخت سه ساله به تعویق افتاده است.

اهداف پشتیبانی SME و صاحبان مشاغل کوچک با سایت های تجاری بزرگ در Sancheong-gun هستند.

به طور خاص ، به منظور جلوگیری از گسترش کرونا 19 ، اولویت با شرکت هایی است که دستور تعطیلی آنها توسط آژانس های اداری داده شده است.

برای پشتیبانی میان مدت از یک صندوق بازخرید ، هنگامی که یک شرکت برای یک موسسه مالی درخواست می کند ، موسسه مالی پس از بررسی و ارزیابی وام ، آن را به Sancheong-gun توصیه می کند. سپس Sancheong-gun در مورد شرایط لازم بحث کرده و در مورد اهداف پشتیبانی تصمیم می گیرد.

یک مقام نظامی گفت: “با کرونا 19 طولانی مدت ، فضای کسب و کار برای SME ها و صاحبان مشاغل کوچک دشوارتر از هر زمان دیگری است” ، و گفت: “ما تمام تلاش خود را برای ارائه کمک عملی برای رفع کمبود مالی مشاغل کوچک و متوسط ​​انجام خواهیم داد. از طریق پشتیبانی سریع وام “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *