طغیان طرفداران ترامپ در کاپیتول جهان

[ad_1]

وقتی مایک پنس معاون رئیس جمهور تأیید کرد که روند اعتراض طبق قانون نتایج آریزونا را به طور قانونی تأیید کرده است ، بحث دو طرفه در کنگره آمریکا دو ساعت به طول انجامید.

پل گوسار ، نماینده ، علیه تأیید نتایج در ایالت آریزونا صحبت کرد و نامه اعتراض توسط سناتور تد کروز به امضا رسید.

شورش طرفداران ترامپ در برابر پایتخت - عکس 1
همزمان با آغاز بحث و گفتگو نمایندگان کنگره و سناتورها ، طرفداران ترامپ در خارج از مقرهای کنگره با پلیس درگیر شدند و پلیس منطقه کاپیتول را مجبور به تخلیه ساختمان مدیسون به کتابخانه کنگره کرد. و ساختمان کانن.

کارکنان منطقه Capitol Hill نیز به دلیل افزایش خشونت در خارج از ساختمان ، اخطار درخواست “پناه دادن در محل” را دریافت کردند.

سپس سنای ایالات متحده با درگیری بین طرفداران ترامپ و پلیس یک استراحت غافلگیرانه انجام داد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، پلیس مجبور شد دستور تخلیه بسیاری از ساختمان های کنگره آمریکا را صادر کند زیرا بسیاری از معترضین از سد محافظ بیرون عبور کردند. برخی از معترضین شروع به آبگرفتگی در ساختمان مجلس کردند.

شورش طرفداران ترامپ در برابر پایتخت - عکس 2

در همین حال ، پرزیدنت ترامپ در توئیتر از معاون رئیس جمهور پنس انتقاد کرده است که “با دادن فرصتی برای شهادت دادن به حقیقت ، جرات انجام کار صحیح برای محافظت از کشور و قانون اساسی را ندارد”.

آقای ترامپ بارها و بارها از آقای پنس خواسته است رأی برای انتخابات در ایالت ها را با ادعای تقلب برای بررسی نتایج به قانونگذاران این ایالت ارسال کند تا نتایج انتخابات به نفع خود باشد.

در آن زمان ، رویترز گزارش داد كه پلیس اعضای مجلس عوام را اسكورت می كند و آنها را برمی دارد و مایك پنس معاون رئیس جمهور نیز به سلامت منتقل شده است. کنگره روند تأیید آرا elect انتخاباتی را به حالت تعلیق درآورد. پلیس برای مقابله با معترضین باید از گاز اشک آور استفاده کند.
طغیان طرفداران ترامپ در برابر پایتخت - عکس 3
سخنگوی پنتاگون جاناتان هافمن تأیید کرد که گارد ملی در واشنگتن در واکنش به خشونت در پارلمان مستقر شده است. اداره تحقیقات فدرال آمریکا (FBI) نیروهایی را برای کمک به پلیس در محافظت از ساختمانهای فدرال مستقر کرده است.
به گزارش سی ان ان ، امنیت کاخ سفید افزایش یافته است ، پرسنل امنیتی مجهز به اسلحه از بیرون گشت می زنند. در همین حال ، رئیس جمهور ترامپ نیز پس از سخنرانی در راهپیمایی به کاخ سفید بازگشت.
شورش Capitol Trump در پایتخت - عکس 4
تاکنون ، پلیس همچنان معترضان را از ساختمان پارلمان اخراج می کند و مقامات نیز تأیید کرده اند که اکنون ایمن بودن ساختمان تضمین شده است. علی رغم ممنوعیت حصر برای واشنگتن به طور کلی ، هنوز بسیاری از طرفداران آقای ترامپ در خارج از پارلمان حضور دارند.
CNN به برخی منابع آگاه اشاره می کند که رهبران مجلس آمریکا در تلاشند تا روند تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده را در عصر 6 ژوئن (امروز صبح ، 7 ژوئیه ، به وقت ویتنام) به پایان برسانند.

در همین حال ، برخی از سناتورها در تلاشند سناتورهایی را که قصد مخالفت با نتایج انتخابات در ایالت هایی مانند جورجیا و پنسیلوانیا را دارند متقاعد کنند که پس از پایان بحث مخالفت در انتخابات ، از قدرت کناره گیری کنند. به آریزونا فرستاده شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *