“عاشقانه نه شماره” تایید شده است که در 24 فوریه اکران می شود

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] فیلم عاشقانه واقعی “Nine Number Romance” در 24 فوریه اکران می شود. همراه با تأیید انتشار ، پوستری پر از فضای بهاری و طراوت منتشر شد.

“نه شماره عاشقانه” عاشقانه ای است که با واقعیت حمله واقعی همدردی می کند و داستان عشق چهار نفر ، چهار رنگ و نه دوست بیست و نه ساله را به تصویر می کشد.

داستان “Seo-yeon” که نمی تواند یک وقفه عاشقانه را تحمل کند ، “Hee-joo” که 10 سال پشتیبانی او را غرق کرده بود ، “Ga-hee” که برای یک دوست باحال خوب نیست و “Young” که می خواهد دوست پسر کوچکترش را با 100٪ واقع گرایی ، واقع بینانه تر از واقعیت از دست بدهد. همدلی را با یک داستان عاشقانه اضافه کنید.

هیچ کس در یک رابطه عادی نیست ، اما از طریق داستانی که واقعاً به احتمال زیاد اتفاق می افتد ، یک عاشقانه واقعی مخرب عاشقانه را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد که عشق مخاطب را بیش از دیگران تشخیص می دهد.

لی سای بول بازیگر ، که به طور فعال در مراحل مختلف مانند نمایش ها ، فیلم ها و موسیقی فیلم ها شرکت دارد ، یک تلفن بلند را به دست گرفت. هان نا جو ، لی دا هه ، کانگ نا ری ، یانگ جی چان ، گو یون سانگ و سئو این کوان که در صحنه تئاتر Daehakro و نمایش های موزیکال ، فیلم و نمایش و موارد دیگر شرکت می کنند. قرعه کشی.

پوستر کنار هم تبریک می گوید که نود و نه از دهه بیست پایان دوران جوانی نیست ، اما یک آغاز جدید است و انتظارات را برای داستان عشق واقعی حمله واقعی افزایش می دهد ، که همدلی با نه رقمی است که از طریق دوستان خنده دار به همه می رسد.

“عاشقانه نه شماره” در 24 فوریه منتشر می شود ، همچنین یک گزارش عجیب و برهنه از عشق که ترکیبی از “رایج ترین عشق” و “داستان عاشقانه” است و طعم یک رابطه خاص و عادی را به تصویر می کشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.