علامت “بیمارستان متشکرم” اعطا می شود ، که امید به ارائه دهندگان خدمات نظامی است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] دولت ارتش با تشكر از سازمان حامی مالی برای “یك بیمارستان بسیار سپاسگزار كه به تأمین كنندگان خدمات نظامی امیدوار می كند” از یك كمپین برای الحاق پلاك به سازمان حامی مالی برای درمان رایگان ارائه دهندگان خدمات داوطلبانه نظامی تشویق كرد. در 22.

از سال 2016 ، اداره پرسنل ارتش پروژه تولید Super Himchani را ترویج می کند ، که خدمات درمانی رایگان را به کسانی که می خواهند بعد از درمان در میان کسانی که از نظر بینایی و وزن دارای درجه 4 یا 5 هستند ، ثبت نام کنند.

در مجموع 76 سازمان ، از جمله 41 سازمان خصوصی ، در پروژه تولید Super Himchani شرکت می کنند و تا سال گذشته ، 196 نفر فعال بودند یا در انتظار درمان رایگان بودند.

“صفحه گواهینامه” ، بیمارستانی که بسیار سپاسگزار است ، به 41 سازمان حمایت مالی خصوصی که با حمایت از درمان رایگان در “افتخار جمهوری کره به خدمت سربازی” شرکت کرده اند ، اعطا می شود.

پارک مو-گان ، که در کلینیک چشم Bright Nuri یک عمل تصحیح بینایی رایگان دریافت کرد و در مراسم صدور گواهینامه شرکت کرد ، گفت: “من به عنوان یک مرد از کره ، از اداره نظامی و مدیر لی سون جون برای حمایت از من در انجام وظیفه ارتش تشکر می کنم سرویس سرویس فعال. من می خواهم یک فرد مفید باشم. “

مأمور اداره امور کار نظامی مو یونگ هوا گفت: “من امیدوارم که کمی تشکر شود از سازمان های حامی مالی.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *