عملکرد یکپارچه پورتال برای تنظیم کاربری اراضی و خدمات برنامه ریزی شهری از اول

[ad_1]

تأیید تاریخ طرح استفاده از زمین

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت زمین ، حمل و نقل و امور دریایی اعلام کرده است که خدمات مشترک زمین ، پورتالی جامع را که خدمات کاربری و برنامه ریزی شهری را ادغام می کند ، اجرا خواهد کرد که از اول فوریه به صورت جداگانه اجرا می شود.

تاکنون اطلاعات مربوط به طرح کاربری و محدودیت استفاده از پورتال کاربری اراضی (LURIS) و اطلاعات مربوط به تاریخچه برنامه ریزی و اطلاع رسانی شهری توسط پورتال اطلاعات شهری (UPIS) ارائه شده است ، اما اطلاعات زمین و زمین از طریق پورتال جامع Land Ium ما قصد داریم اطلاعات جامعی را ارائه دهیم تا عموم مردم بتوانند از آن به راحتی و راحت استفاده کنند و همچنین انواع مختلفی از اطلاعات را به عنوان سرویس نقشه گسترش و ارائه دهیم.

محتوای اصلی سرویس Land Eum که اخیراً راه اندازی شده است به شرح زیر است.

تاکنون ، از آنجا که طرح تأیید طرح کاربری اراضی فقط به عنوان یک فایل تصویری ارائه شده است ، امکان جابجایی ، بزرگنمایی یا جستجوی شماره دسته وجود ندارد ، اما با معرفی سرویس GIS امکان مشاهده ، بزرگنمایی ، کاهش و مشاهده نقشه کامل ، و همچنین نقشه تأیید را در یک زمان خاص مشاهده کنید. در مقایسه با نقشه ماهواره ای و نمای جاده همراه با نقشه های غیرنظامی Naver و Daum بهبود یافته است.

علاوه بر این ، تاکنون فقط برنامه فعلی استفاده از زمین ارائه شده است ، اما همچنین اطلاعاتی در مورد انتقال زمین ارائه شده است ، مانند تاریخچه تعیین و آزادسازی مناطق و مناطق به تعداد زیاد ، تقسیم و ادغام قطعات و غیره.

علاوه بر این ، بهبود یافته است به طوری که کاربران می توانند با ارائه اطلاعات هشدار یکپارچه مربوط به تصمیم پروژه ، مانند پروژه های شهری و شهری برای تصویب برنامه اجرایی ، به راحتی پیشرفت پروژه را تشخیص دهند.

از آنجا که سرویس جامع مشترک مشترک Land اخیراً به کار گرفته شده است ، سرویس موجود پورتال استفاده از زمین (LURIS) و خدمات پورتال اطلاعات شهری (UPIS) به مدت 3 ماه به طور همزمان کار کرده اند تا ناراحتی استفاده اولیه و خدمات تلفنی (02 -838) -4405) نیز توسعه داده خواهد شد.

علاوه بر این ، از طریق گروه نظارت ملی ، ما در نظر داریم خدمتی را مدیریت کنیم که با جمع آوری نظرات درباره خدمات و بهبود ناراحتی ها برای عموم مردم انجام می شود.

پارک یونگ سون ، مدیر بخش پشتیبانی زندگی شهری در وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، گفت: “انتظار می رود دسترسی مردم به اطلاعات کاربری زمین به طور قابل توجهی بهبود یابد ، زیرا مقررات و اطلاعات کاربری زمین قابل تأیید است. با یک نگاه از طریق سرویس مشترک زمینی. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.