فاصله به سبک Jeju فاصله مرحله 2 مرحله 2 هفته دیگر … تا 14 ام ماه آینده ادامه دهید

[ad_1]

[세계연합신문 김수홍 기자] مرحله دوم فاصله اجتماعی به سبک ججو دو هفته دیگر تا پایان تعطیلات سال نو میلادی تمدید می شود.

در راستای سیاست دولت که استان ویژه خودگردان ججو 2.5 قدم برای دور شدن از کلانشهرها و 2 قدم به مناطق غیرشهرستانی را نگه می دارد ، گام دوم فاصله اجتماعی به سبک ججو ، که در ابتدا باید توسط 31 روز چهاردهم در 24 ساعت تکمیل می شود.

در جلسه توجیهی بعد از ظهر سی و یکم ، دولت اعلام کرد که اقدامات فعلی در مرحله 2.5 کلانشهر و فاز دوم استانداردهای غیر کلانشهر و قرنطینه با در نظر گرفتن خطر دوباره تعطیلات و تعطیلات سال نو میلادی.

با این حال ، وی توضیح داد که ارزیابی وضعیت فعلی با توجه به تنظیم صحنه ، محدودیت های عملکرد معیشت و ممنوعیت جمع آوری مشکل است و با توجه به این واقعیت که دشوار بود. تعیین وضعیت فعلی

طی 4 هفته گذشته ، متوسط ​​تعداد روزانه بیماران تایید شده در سراسر کشور به طور پیوسته در حال کاهش است ، اما به دلیل افزایش اخیر در عفونت های گروهی ، روند معکوس شده است.

نظراتی وجود دارد که تنها در صورت تثبیت شیوع سوم در تعطیلات سال نو میلادی ، واکسیناسیون و افتتاح مدارس در ماه مارس بدون مشکل انجام می شود و می توان زندگی روزمره را از طریق این مرحله بازیابی کرد.

با اختیار مستقل مقامات محلی نمی توان مراحل فاصله فعلی و اقدامات قرنطینه ای مرحله ای را کاهش داد.

به ویژه ، حتی در تعطیلات سال نو میلادی (2.14 11 2.11) تحت همان سیاست دولت ، بیش از پنج نفر از اعضای خانواده نزدیک به جز کسانی که در یک آدرس زندگی می کنند و با هم زندگی می کنند ، حق جمع آوری ندارند.

در مورد امکانات چند منظوره ، تعداد کارکنان جمع آوری شده و به ازای هر 8㎡ منطقه گزارش شده و مجاز به یک نفر تنظیم می شود.

به منظور جلوگیری از تشدید تجمعات و کاهش تنش ها ، اقدامات قرنطینه ای از جمله ممنوعیت اجتماعات خصوصی برای بیش از 5 نفر با استفاده اجباری از ماسک ▲ رستوران ها و کافه ها مجاز به بسته بندی و تحویل پس از ساعت 21:00 تا 14 بعد از ظهر است ماه

همین امر در مورد ممنوعیت اجتماعات خصوصی با بیش از 5 نفر در تمام مناطق کشور (بدون رزرو یا دسترسی همراه 5 نفر به امکانات چند منظوره) اعمال می شود.

مانند گذشته ، رستوران ها و کافه ها بسته بندی و تحویل کالا را فقط پس از ساعت 21:00 مجاز می دانند.

به منظور جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، پاسخ قرنطینه به عوامل پر خطر به طور مداوم حفظ می شود.

بر این اساس ، ممنوعیت تهیه غذا و نوشیدنی در تالارهای عروسی و خانه های ترحیم همچنان پابرجاست.

اقداماتی از قبیل محدودیت در رزرو محل اقامت مانند استراحتگاه ها ، هتل ها ، مهمانپذیرها و خانه های روستایی (در 2/3 از تعداد کل اتاق ها) به همان اندازه تمدید می شود.

خدمات منظم ، توده ها ، جلسات دادرسی و تشریفات مذهبی در اماکن مذهبی به 20٪ تعداد مکان ها محدود می شود و تهیه غذا یا محل اقامت و همچنین ممنوعیت حقوق اندک که توسط اماکن مذهبی کنترل می شود ، طبق این سیاست اعمال می شود .

جزیره ججو اطلاعات مربوطه را در صفحه اصلی اتاق وضعیت ویژه استان های خودگردان ججو قرار داده است تا ساکنان بتوانند اقدامات انجام شده در مرحله دوم فاصله اجتماعی اجتماعی به سبک ججو را بررسی کنند ، این نشان دهنده برنامه تنظیم فاصله دولت است.

وقتی دستورالعمل های رسمی ستاد مرکزی واکنش و ایمنی در برابر بلایا مطابق با گسترش ملی تصویب شود ، آنها نیز متناسب با وضعیت ججو بررسی و منعکس می شوند.

منطقه ججو از ساعت 0 بامداد 18 دسامبر به مرحله دوم فاصله اجتماعی خود را افزایش داد و با اعلام بیشترین نهمین فرمان اداری برای قرنطینه ویژه نوع جوجو ، قرنطینه را تقویت کرد.

در ساعت 17:00 در سی و یکم ، میانگین روزانه تعداد بیماران تایید شده در هفته در ججو ، شاخص اصلی فاصله اجتماعی ، 57/0 بود.

مقامات قرنطینه استان گفتند: “با فاصله اجتماعی و اقدامات قرنطینه ای در منطقه ججو بیش از یک ماه ، ظهور موارد جدید تایید شده کمتر از سطح مرحله اول فاصله گذاری (به طور متوسط ​​5 یا بیشتر در هفته) است و هنوز هم پایدار. مطابق با موقعیت قرنطینه ملی ، که باعث نگرانی در فصل تعطیلات و گسترش بیشتر کرونا 19 می شود ، همانطور که هست باقی مانده است. “من پرسیدم.

وی همچنین افزود: ما به گفتگو با دولت ادامه خواهیم داد تا بتوانیم مراحل را به صورت جداگانه با توجه به وضعیت مقامات محلی در آینده تنظیم کنیم.

از طرف دیگر ، هیچ مورد تأیید شده دیگری از ساعت 0:00 تا 17:00 در سی و یکم رخ نداد و تعداد تجمعی موارد تأیید شده 522 باقی ماند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.