فرماندار لی چول وو ، اولین اهدا کننده ای که خوشبختی را با همسایگان خود در گیونگ بوکگونگ تقسیم کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] فرماندار گیونگ سانگ دو لی چل-وو در بیست و هفتمین دوره “اقدامات جامع برای نجات جان مردم از نوع کیونگ بوک” برای نجات جان افرادی که در طولانی مدت به دلیل تاج 19 گیر افتاده بودند ، اعلام کرد. او به Gyeongbuk Chest تحویل داده شد برای مراقبت های اجتماعی به عنوان کمک مالی به “اشتراک شادی”.

کارآفرینان محلی ، جونگ هان پارک ، مدیر عامل شرکت PNTD ، آموزشی ویبولیتین (شرکت وابسته WellKips ، Inc) و Moo-Young Kim ، مدیر عامل شرکت M-Tech ، همچنین با پیوستن به یک کمپین فرهنگ اهدایی که توسط فرماندار لی چول y آغاز شده بود ، هر یک 50 میلیون دلار به Gyeongsangbuk-Do Chest Community Chest کمک کردند.

“به اشتراک گذاشتن خوشبختی با عشق برای همسایگان” یک کار اهدایی داوطلبانه است که توسط استان گیونگ بوکگونگ برای گسترش فرهنگ دادن به عنوان بخشی از اقدام برای نجات جان شهروندان نوع Gyeongbük تبلیغ می شود. باز می شود

این کمک ها در حساب های انجمن رفاه اجتماعی قفسه سینه در گیونگ بوک کره “عشق به شهر خود ، جنبش اشتراک عشق گیونبوک” جمع آوری می شود و برای حمایت از گروه های بحران کم درآمد استفاده می شود. گیونگ بوک دو قصد دارد ابتکار عمل را با کمک های داوطلبانه مقامات دولت استانی انجام داده و به تدریج در جامعه ، مانند شهرداری ها ، سازمان های خصوصی و شرکت های محلی گسترش دهد.

شرکت PNTD ، آموزشی ویبولیتین ، یک شرکت مشهور منطقه ای ماسک با سهم بازار شماره 1 در ماسک های محلی ، شرکتی است که ماسک ها را در مجتمع کشاورزی و صنعتی Gaeun در Mungyeong تولید می کند و یکی از شرکت های تابعه Wellkips ، یک ماسک نمایندگی خانگی است. شرکت. هنگامی که قیام ملی پوشیده در سال گذشته به دلیل کرونا 19 اتفاق افتاد ، این شرکت به عنوان یک شرکت خوب شناخته شد ، با اعلام یخ زدگی قیمت و عرضه و تقاضای عمومی 100٪ به طور موقت به دولت ، اگرچه این یک فرصت عالی برای ایجاد یک بزرگ بود سود.

از آوریل سال گذشته ، این کشور 11 میلیارد هزینه برای توسعه کارخانه مونگ یونگ سرمایه گذاری کرده است و پس از اتمام ، 20 شغل جدید ایجاد می شود. علاوه بر این ، 15000 ماسک به شهر مونگیونگ اهدا و به مهد کودک ها و مراکز اجتماعی سالمندان تحویل داده شد.

مدیر اجرایی پارک یونگ خان گفت: “من امیدوارم که این امر به شهروندان مبتلا به تاج 19 کمک کند.” “ما همه به دلیل وضعیت فاجعه ملی دوران سختی را می گذرانیم ، اما اگر ارادت هر شهروند جمع شود ، یونگ بوک مطمئناً . من معتقدم که ما از این بحران عبور خواهیم کرد. “

شرکت M-Tech ، آموزشی ویبولیتین ، یک شرکت پوشش تلفن های همراه مستقر در لاستیک ، یک شریک ثانویه است که پس از درمان سطح UV موارد داخلی و خارجی تلفن های همراه ، سامسونگ الکترونیک را تأمین می کند.

مو-یونگ کیم ، مدیرعامل شرکت M-Tech ، آموزشی ویبولیتین ، به عنوان یکی از فعالان معروف اهدا در منطقه شناخته می شود. او فعالیت های خود را از سال 2013 آغاز کرد و به یک جامعه افتخاری تبدیل شد “Gimcheon No. 1 “در سال 2019

مدیر عامل شرکت کیم مو یانگ گفت: “به عنوان یک مشاغل محلی ، طبیعی است که در صورت دشوار بودن منطقه کاری برای مردم محلی انجام دهیم. امیدواریم که کمک های مالی شرکت ما از شما استقبال کرده و فرهنگ اهدا کننده را در جامعه محلی گسترش دهد.” .

لی چول وو ، فرماندار استان ، گفت: “بلافاصله پس از اولین قدم کمپین Beomdo People Love Happiness به همسایگان ، من بسیار سپاسگزار و خوشحالم که این شرکت ابتکار عمل را برای مشارکت در کمک های مالی به عهده گرفته است. اینها شرکتهایی هستند که “من از طرف ساکنان سپاسگزارم که حاضرند مبالغ زیادی را در دوران سخت به جامعه بدهند.”

علاوه بر این ، کیونگ بوک ستادی ویژه برای احیای معیشت مردم با استاندار استان ایجاد کرده و “اقدامات جامع برای احیای کیونگ سانگبو-دو” را اعلام کرده است و مطمئناً با روحیه ساجونگ-سنگسنگ از بحران عروق کرونر با شهروندان استان عبور خواهد کرد. “او گفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *