فرماندار کیم گیونگ سو ، گیونگ سانگنام دو ، “فرودگاه جدید گادوک ، مگا سیتی جنوب شرقی” را به شورای ملی فروخت

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] کیم گیونگ سو ، فرماندار استان گیونگنام از شورای ملی بازدید کرد و خواستار تصویب مجلس شورای ملی موقت در ماه فوریه در مورد “قانون ویژه فرودگاه جدید گدئوک” شد و لزوم ارتقا promote “کلانشهر جنوب شرقی” را اعلام کرد.

فرماندار کیم به “همکاری جامع و بحث متعادل درمورد توسعه ملی” که بعدازظهر یکم در شورای ملی برگزار شد ، گفت: “وضعیت فعلی (متمرکز در کلانشهرها) به مرحله ازدحام بیش از مزایای انباشت رسیده است.” همکاری فوق العاده گسترده به عنوان یک استراتژی برای توسعه سودآور بین مناطق پایتخت و غیرپایتخت مورد نیاز است. “

فرماندار کیم ، که سخنرانی اصلی در مورد “چرا همکاری بیش از حد زیاد وجود دارد؟” فقط 11.8٪ از زمین است. وی در توضیح دو قطبی شدن آموزش و منابع انسانی مانند مشکل املاک و مستغلات و تمرکز دانشگاه های عالی رتبه در کلان شهرها ، به این نکته اشاره کرد که “جوانان به سمت کلانشهرها سرازیر می شوند ، اما کیفیت زندگی شهروندان در کلانشهرها به طور فزاینده ای دشوار می شود ، حتی اگر کمترین نرخ باروری را نیز مشاهده کنیم. “

فرماندار کیم گفت: “کیم” فرماندار کیم گفت: “این افسانه که یک فرد باهوش 10 هزار نفر را تغذیه می کند دیگر با واقعیت ما مطابقت ندارد.” “از آنجا که سه کلانشهر و استان به عنوان یک منطقه به عنوان یک منطقه عمل می کنند و دارای رقابت باند هستند ، استراتژی فردی برای توسعه استان ساختاری است که با کلانشهرها رقابت نمی کند.”

فرماندار کیم موارد ارتقا of شهرهای بزرگ در کشورهای بزرگ خارج از کشور ، مانند ادغام انگلیس ، انگلیس ، لژیون فرانسه (مفهوم شهرها و استانهای کره) و ارتقا 11 11 کلانشهر در آلمان را توضیح داد. ایجاد یک استراتژی توسعه برای هر منطقه ، کلانشهرها و غیر کلانشهرها می توانند با توسعه همزمان زندگی کنند.

فرماندار کیم نوآوری فضایی ، نوآوری صنعتی / اقتصادی و نوآوری در استعدادها را به عنوان یک استراتژی کلانشهر جنوب شرقی پیشنهاد کرد که بوسان ، اولسان و گیونگنام را از طریق شبکه به هم متصل می کند. با گسترش شبکه حمل و نقل شهری مانند کلانشهرها ، به نوآوری فضایی در منطقه مسکونی 1 ساعته دست خواهیم یافت و از طریق همکاری در مناطقی که می توانند هم افزایی در مناطقی مانند صنعت ، تدارکات ، گردشگری و محیط زیست ایجاد کنند ، جامعه اقتصادی را تقویت خواهیم کرد. . محتوای اصلی ایجاد چرخه فضیلت منابع انسانی و مشاغل از طریق پرورش فشرده استعدادهای استثنایی محلی از طریق همکاری بین شرکت ها ، دانشگاه های محلی و م institسسات تحقیقاتی است.

در پایان سخنرانی ، فرماندار کیم با لحنی شدید گفت: “اگر منطقه پایتخت شاهد ناپدید شدن استانهای آن سوی رودخانه باشد ، در نهایت آتش سوزی منطقه پایتخت را می سوزاند.” اگر اکنون آن را نشکنیم ، برای توسعه پایدار کره دشوار باشد. “

در مراسم افتتاحیه و بحث و گفتگو ، سخنگوی حزب لی ناک یون و همچنین اعضای کمیسیون ویژه حزب دموکرات برای توسعه ملی متعادل ، اعضای شورای ملی ، اعضای کارگروه ناپدیدشدن محلی و کارشناسان محلی با کنفرانس ویدیویی حضور داشتند .

در همین حال ، فرماندار کیم قبل از بحث و گفتگو با نمایندگان ناک یئون لی و یونگ چون چو ، به ترتیب دبیر کمیته زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، درخواست تصویب “قانون ویژه فرودگاه جدید گادئوک” را در موقت ملی مونتاژ. در ماه فوریه به درخواست فرماندار کیم ، “رویاهای مردم شهر و استان بول گونگ (” فرودگاه جدید گادئوک “) نمایان شده است.” فوریه. “جواب داد.

در همان روز (دوم) ، کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری برق مردم ، که به بوسان سفر کرد ، همچنین با تصویب قانون ویژه ای در مورد فرودگاه جدید گدوک و احتمال عبور از فرودگاه جدید گادوک موافقت کرد. بیشتر روشن شد جلسه عمومی برای بررسی دستور کار شورای ملی موقت در ماه فوریه برای 26 ام ماه جاری برنامه ریزی شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *