فروش محصولات بیمه حوادث زراعی از سال 2021 آغاز شد.

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی اعلام کرده است که از 29 ژانویه برای کاهش اضطراب تجاری کشاورزان ناشی از بلایای طبیعی و تقویت ثبات درآمد ، محصولات بیمه حوادث کشاورزی را از طریق بیمه NH Nonghyup Nonghyup ، تعاونی های کشاورزی منطقه ای و مورد Nonghyup به فروش می رساند. .

در این سال ، در مجموع 67 مورد تحت پوشش بیمه محصولات زراعی تحت پوشش بیمه هستند و دوره بیمه هر عنصر با توجه به دوره رشد ، مانند فصل کاشت ، مدیریت می شود.

سال گذشته ، 442000 خانوار مزرعه در بیمه فاجعه محصول مشترک شدند و به رکورد بالایی از پوشش 45.2 درصدی دست یافتند.

این بزرگترین از زمان معرفی بیمه حوادث در سال 2001 بود و کمک بزرگی به تثبیت مدیریت کشاورزان آسیب دیده کرد.

محصولات بیمه حوادث برای چهار نوع درخت میوه مانند سیب ، گلابی ، خرمالو شیرین و خرمالو قابض از 29 ژانویه تا 5 مارس در فروش است.

وزارت زراعت و غذا بسته به نسبت پرداخت خودكار ، 38 ~ 60٪ حق بیمه را تأمین می كند و مقامات محلی از برخی از حق بیمه ها حمایت اضافی می كنند.

این بهبودها از طریق بازخورد میدانی در این بیمه مصیبت محصول منعکس شده است.

چهار نوع بیمه حوادث برای درختان میوه در نوع 50٪ و 70٪ با توجه به میزان جبران خسارت در صورت خسارت قبل از پایان میوه طبقه بندی می شوند و معیارهای انتخاب محصولات 70٪ جبران می شود.

علاوه بر این ، معیارهای انتخاب محصولات با نسبت پرداخت خودکار 10٪ نیز تا حدی راحت بود. با این وجود ، در هنگام انتخاب نسبت 10٪ خودپرداخت برای 4 درخت میوه ، نسبت حمایت از محل بودجه دولت 2٪ از 40٪ حق بیمه خالص موجود به 38٪ کاهش یافته است.

علاوه بر این ، نرخ تخفیف حق بیمه برای خانوارهای کشاورزی با تسهیلات کاهش خسارت مانند سمپاش های سرد از 10٪ به 20٪ افزایش یافته است و حق بیمه حق بیمه مشترکان با نرخ تلفات بالا در 5 سال گذشته افزایش یافته است از حداکثر 30٪ تا حداکثر 50٪. بار حق بیمه برای هر مشترک تحقق می یابد.

علاوه بر این ، براساس نتایج بررسی درختان میوه در سال 2021 ، بازرسی مرحله ای برای مزارع با اختلاف زیادی نسبت به میانگین گذشته یا میزان خسارت در باغ های همسایه تقویت می شود.

برای مهمتر جلوه دادن بیمه مصیبت محصولات ، در نظر دارد به بهبود سیستم محاسبه حق بیمه و سیستم ساده سازی سطح پوشش در 21 سال ادامه دهد.

به منظور تقسیم واحد اساسی برای محاسبه نرخ بیمه سیب و گلابی به شهرها و روستاها در سال 2022 ، مقدمات سازماندهی مجدد واحد برای محاسبه نرخ در سال جاری آغاز می شود.

علاوه بر این ، از سال 22 ، ضمانت نامه خطر جامعی برای چهار نوع درخت میوه و یک محصول با یک دفترچه اطلاعات صادر و مورد بهره برداری قرار می گیرد و هنگام خرید چهار نوع بیمه درختان میوه در سال 21 برای مرجع ارائه می شود.

یک مقام مسئول از وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی گفت: “اهمیت بیمه حوادث به دلیل متنوع سازی بلایایی از جمله سرما و خسارت باران شدید در بهار گذشته و افزایش فراوانی محیط – برای توفان های بزرگ او گفت که.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *