فروش MS Cloud با 23٪ افزایش … جهش 6٪ در قیمتهای فوق العاده سهام

[ad_1]

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) گزارشگر Park Seong-min = مایکروسافت (MS) به دلیل عملکرد خوب در معاملات اضافه کاری به 6٪ افزایش یافت.

مایکروسافت در تاریخ 26 بیست و ششم (به وقت محلی در نیویورک) به 242.75 دلار رسید که 4.47 درصد افزایش از میدان جنگ در ساعت 4:56 بعد از ظهر بود. پس از بسته شدن بازار ، سود شرکت در وقت اضافه به 6٪ رسید. بازار عادی نیز با پیش بینی 1٪ افزایش یافت.

عملکرد سه ماهه چهارم مایکروسافت در بازار بهتر از حد انتظار بود. درآمد هر سهم 2.03 دلار بود ، بیش از حد انتظار 1.64 دلار و فروش 43.08 میلیارد دلار بود ، بیش از 40.18 میلیارد دلار پیش بینی شده است. به دلیل همه گیری (همه گیری همه گیر) ، یادگیری از راه دور و خانه منجر به افزایش تقاضا در ابرها می شود ، منجر به 17٪ افزایش در کل فروش می شود.

فروش ابر هوشمند مایکروسافت به 14.6 میلیارد دلار رسید که 23 درصد بیشتر از سال گذشته است و بیش از انتظار 13.7 میلیارد دلار است. فروش در بخش PC ، از جمله کنسول های بازی مانند ویندوز و Xbox ، برای سیستم عامل های رایانه 14٪ افزایش یافته است.

در بیانیه ای ، ساتیا نادلا ، مدیر اجرایی MS ، در بیانیه ای گفت كه بحران کرونا 19 “موج دوم تحول دیجیتال را آغاز کرده است که همه شرکت ها و صنایع را به لرزه در می آورد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *