فعالیت یک “مرکز بهداشت کوچک” در منطقه بهداشتی ما در جونگانگ دونگ ، اوسان سی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز رفاه اداری جونگانگ دونگ در شهر اوسان اعلام کرده است که قصد دارد “روز مشاوره بهداشتی جونگانگ دونگ” از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در آخرین چهارشنبه هر ماه را برگزار کند.

روز مشاوره بهداشتی Jungang-dong یکی از برنامه های مراقبت های بهداشتی متخصص در حضور در برنامه های بهداشتی و اجتماعی است که از سال 2019 آغاز شده است و خدماتی است که می تواند توسط هر مقیم که تمایل به دریافت برنامه دارد ، بدون توجه به درآمد دریافت شود.

این برنامه مراقبت های بهداشتی ساکنان را قادر می سازد تا سبک زندگی خود را که ساکنان معمولاً آن را امتحان نکرده اند با ارائه مشاوره بهداشتی از طریق بررسی تجزیه و تحلیل فشار خون ، قند خون و چربی بدن برای مراجعه به شکایات ، تنظیم کنند. این برنامه ای است که آن را انجام می دهد.

سخنگوی Jungang-dong گفت: “اولین سرویس امسال در اتاق مشاوره در طبقه 1 مرکز رفاه اداری Jungang-dong در تاریخ 27 ژانویه از ساعت 10:00 تا 14:00 برگزار می شود. لطفا با ما تماس بگیرید.”

شینسئون گفت: “تیم بهداشت و درمان که از Jungang-dong بازدید می کند در سال 2021 از دستورالعمل های قرنطینه COVID-19 پیروی می کند و تمام تلاش خود را برای شناسایی و پشتیبانی از مناطق نابینا و محروم با آسیب دیدگی و محروم کردن با ارائه هرچه بیشتر کانال های ارتباطی با ساکنان انجام می دهد.” -گیو ، رئیس ناحیه مرکزی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *