فورد ، خطوط هوایی امریکا و گوگل نمایندگان مجلس را که از آقای ترامپ حمایت می کنند تحریم می کنند جهان

[ad_1]

تمام تهدیدات به برداشت کمکهای مالی از مبارزات قانونگذاران جمهوریخواه هفته گذشته به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری رای دادند.
شرکت های بیشتری نمایندگان کنگره را که از ترامپ حمایت می کنند تحریم می کنند. فورد ، خطوط هوایی آمریكا و گوگل گفته اند كه تمام مشاركت های سیاسی به تمام قانونگذاران جمهوری خواه و دموكرات را كه چنین اقداماتی را انجام داده اند ، متوقف می كنند.
گفته های بالا نشانه آن است که بسیاری از حامیان تجارت در پی حملات خشونت آمیز معترضین به حمایت از رئیس جمهور ترامپ در روز جمعه به پایتخت ، مجدداً استراتژی خود را ارزیابی می کنند.
فورد ، خطوط هوایی آمریكا و گوگل نمایندگان حمایت از آقای ترامپ را تحریم كردند - عکس 1

شب Capitol در ساعت 6.1 پس از حمله معترضین به حمایت از رئیس جمهور ترامپ.

برخی از شرکت های دیگر ، مانند غول شیمیایی داون ، چنان قوی هستند که می گویند سهم خود را برای جمهوریخواهانی که در دوره سناتوری خود انتخاب شده اند ، که شش سال خواهد بود ، پس می گیرند. پول برای اهدا وجود دارد

شرکت GE خاتمه اعطای کمک مالی را تا سال 2022 اعلام کرده و پس از آن درخواست های شرکت “به صورت موردی” را بررسی خواهد کرد.

در مجلس و سنا 147 جمهوریخواه حضور داشتند که پیروزی رئیس جمهور منتخب بایدن را به چالش کشیدند ، از جمله رئیس اتاق اقلیت ها کوین مک کارتی و سناتور ریک اسکات.

تأثیرات طولانی مدت تصمیمات این شرکت ها هنوز مشخص نیست. از آنجایی که جمع آوری کمک مالی در وضعیت پس از انتخابات به سر می برد ، شرکت ها فرصت بیشتری برای بررسی رویکرد صحیح دارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *