فیلم ارسالی “سه خواهر” ، یک گروه پشتیبانی لوکس برای دوستی بازیگران

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] در فیلم “سه خواهر” ، که در 2021 جدید درهای منطقه تئاتر را باز می کند ، بازیگرانی که به طور فعال از صفحه نمایش و CRT عبور می کنند ، با ظاهر شدن به عنوان نقش های مکمل و مظاهر دوستی ، توجه را به خود جلب می کنند.

فیلم “سه خواهر” اثری در مورد داستان سه خواهر است که به نظر می رسد از بیرون مشکلی ندارند و گره هایی از خاطرات را باز می کند که قابل گفتن نیست.

ابتدا جو هان چول بازیگر که در فیلم های “کاندیدای صادق” ، “پول سیاه” و “به من قدرت بده ، آقای لی” ظاهر شد و حضور عمومی خود را در “سه خواهر” وانمود کرد که بی نقص است. نقش “دونگ ووک” ، شوهر

جو هان چول استاد شناخته شده ای است که شخصیتی دوستانه دارد و به نظر می رسد شوهر کاملی از Mi-ion است ، اما او در واقع دونگ ووک دیگر را با بازی واقع گرایانه به تصویر می کشد تا غوطه وری در نمایش را افزایش دهد.

علاوه بر این ، بازیگر هیون بونگ سیک ، که در فیلم های “Tazza: One Eyed Jack” و “1987” ظاهر شد ، مهارت های شجاعانه بازیگری خود را نشان داد ، در نقش “سانگ جون” ، شوهر سوم “Mi-ok” بازی می کند “، که وانمود می کند مست نیست ، و موفق می شود یک بازیگر متفاوت شود و جلب توجه می کند.

هیون بونگ سیک قصد دارد با انجام شیمی کامل با جانگ یون جو ، و همچنین به کمال رساندن “سانگ جون” ، دختری محبوب که تمام مبارزات “Mi-ok” را با عشق بی نهایت می پذیرد ، خنده ای تند ایجاد کند.

در اینجا ، بازیگر Kim Ga-hi ، که از طریق فیلم “Park Hwa-Young” به عنوان یک تازه کار هیولا در Chungmuro ​​ظاهر شد ، نقش “Bomi” ، دختر اولین “Hee-suk” را بازی کرد ، که خوب انجام دادن.

کیم گا های ، که واقع گرایانه شخصیت “بومی” را بیان می کند ، نوجوانی پرواز که در یک روز ساختگی بدون نگاه کردن به مادرش “هی سوک” خانه را ترک می کند ، از طریق “سه خواهر” برداشت عمیق دیگری ایجاد می کند.

از طرف دیگر ، بازیگرانی در این دوستی حضور دارند که توجه ها را به خود جلب می کنند و تصوراتی مانند جو هان چول ، هیون بونگ سیک و کیم گای سلام را به جا می گذارند.

شخصیت های اصلی این فیلم بازیگر لی چانگ هونگ است که “یک کشیش متولد شده” در حومه شهر بود ، جایی که خواهران “سه خواهر” از تولد پدرش دیدن کردند و بازیگر Pak Guang-seon در نقش “Byeong-gu” ، جایی که بومی ، دختر سلام-سوک ، منتظر آن است. لی چانگ هون از این درام پیشی گرفت

[청춘기록]

او نقش “ته سو لی” ، نماینده آژانس شیطانی را به سبک خودش خلق کرد و طیف گسترده ای از مهارت های بازیگری را اثبات کرد.

انتظار می رود صحنه ای که در آن “میون” در نیمه دوم درام احساساتی را بیرون می کشد ، حس غوطه وری را در بینندگان ایجاد کند که نمی تواند چشم از مهارت های طبیعی بازیگری لی بر دارد.

نقش “بایونگ گو” را بازیگر و خواننده پارک کوانگ سون بازی کرد که در فیلم “فیزیک کوانتوم” توانایی بازیگری زیادی از خود نشان داد. پارک گوانگ سئون که واقع گرایانه شخصیت “بایونگ گو” را بیان می کند ، خواننده ای که بدون تماشاگر با جسارت روی صحنه بازی می کند ، لذت فیلم را خواهد گذاشت و برداشتی کوتاه اما قوی از خود به جای می گذارد.

مهارت های محکم بازیگری همه بازیگرانی که به این شکل ظاهر شدند ، هم افزایی انفجاری ایجاد می کند و “سه خواهر” را به وفور بیشتری پر می کند.

فیلم “سه خواهر” که حضوری بی نظیر را به نمایش می گذارد و از یک گروه خارق العاده از بازیگران خبر می دهد ، در تاریخ 27 ژانویه ، روز فرهنگ پخش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *