فیلم “شب سال نو” نمایی از پشت صحنه را نشان داد

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] در سال 2021 ، فیلم “شب سال نو” ، که به عنوان یک فیلم شفابخش توجهات را به خود جلب می کند ، پیام خوش آمدگویی را برای کمی شادتر نشان دادن ، در پشت صحنه منتشر می شود ، که هنوز حاوی صحنه تیراندازی است ، با خنده و شادی شاد.

“شب سال نو” که یک هفته پر از ترس و هیجان چهار زوج را به تصویر می کشد که می خواهند در سال جدید بعد از خارج از فصل زندگی شادتر شوند ، از پشت صحنه فیلم حاوی علاقه بازیگران به بازیگری و فضای دلنشین فیلمبرداری.

در پشت صحنه ، این بار که هنوز مشخص نشده است ، او با گرفتن صحنه های زنده فیلمبرداری از 9 شخصیت اصلی فیلم “شب سال نو” توجه ها را به خود جلب می کند.

به ویژه ، ظاهر پرشور کیم کانگ وو و یو یینگ نا ، که با تماشای دقیق صحنه ها ، نمایش های حرفه ای را به نمایش می گذاشتند و ظاهر متلاطم یون سئوک یو و یون هی لی ، که ژست فوق العاده ای را جلوی دوربین در حین صحبت جدی با کارگردان Hong Ji-Young.

روند تبدیل شدن به یک خانواده گرم از دونگ-هوی لی ، دو-رینگ چون و های-ران یئوم ، که به همان کار تیمی دلپذیر خانواده واقعی خود می بالند. سرانجام ، چوی و Tae-O Yoo بسیار جوان عاشقانه به عنوان زوج های ماندگار “پشم” و “رههوان” صحبت می کنند. پس زمینه های مختلف چیمزاد ، حتی شیرینی ، برجسته هستند و باعث افزایش انتظارات می شوند.

علاوه بر این ، می توانید اشتیاق کارگردان Hong Ji-Young را ببینید که هر دقیقه با کارگردانی دقیق جذابیت بازیگران را به حداکثر رساند ، تا اعتماد بی پایان بازیگران به کارگردان ، بنابراین هم افزایی داغ برای “جدید سال “باعث می شود کار تیمی قوی را حدس بزنند.

“شب سال نو” که انتظارات فیلم را با جذابیت منحصر به فرد 9 نفره افزایش داد ، با درخشش در صحنه ای که خنده متوقف نمی شود ، با یک قلب طنین انداز عمیق پیام شفابخشی را می رساند و قلبی گرم به مخاطبان در ماه فوریه. انتظار می رود.

فیلم “شب سال نو” که مردم را به دنبال رنگارنگ شیمی بازیگران می اندازد ، در تاریخ 10 فوریه منتشر می شود و در پشت صحنه صحنه های اشتیاق به کار و خنده های دلپذیر را نشان می دهد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *