فیلم “عشق وو موک با می” پارک جونگ هون و بازیگر 27 ساله چوی میونگ گیل امشب ساعت 10:00 نمایش تلویزیونی

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] شاهکار مجموعه فیلم های تلویزیونی TBS ساعت 22 شب 22 ، 22 ، شاهکار کارگردان ژانگ سون وو “عشق ووکبمی” را پخش می کند.

“عشق وو موک با می” فیلمی است که در سال 1990 بر اساس رمانی به همین نام از نویسنده فقید پارک یانگ هان معروف به “خانواده وانگ رینگ” و “رودخانه سونگبا در دوردست ها” منتشر شد.

ایل دو (پارک جونگ هون) به عنوان خیاط در یک کارخانه تولید دامن استخدام می شود و همسر و فرزندان خردسال خود را به ووموکبائمی ، دهکده ای آرام و روستایی در حوالی گیونگی دو می برد.
تو
او به عنوان یک مرد متاهل ، جذب چرخ خیاطی Gongrye (با بازی Choi Myung-gil) شد ، که در کارخانه با او کار می کرد و متزلزل و از رویکرد هوشمندانه و تهاجمی ایلدو.

این دو که عاشقانه پرشوری برای جلوگیری از چشم دیگران بودند ، به سئول گریختند و با یافتن محلی ها ، زندگی مشترک را آغاز کردند.

همسر ایلدو ، هی ری یو ، که با یک کودک کوچک به دنبال شوهرش رفته بود ، سرانجام پس از یک تحقیق مداوم آنها را پیدا می کند …
تو
“عشق وو موک با می” اثری است که زندگی طبقه پایین را به تصویر می کشد ، کسانی که در روند شهرنشینی و صنعتی شدن با عشق دو زن و مرد ، گاهی غمگین و شوخ طبع ، به حاشیه رانده شدند.
تو
در حال حاضر بازیگران میانسال Park Jung-hoon و Choi Myung-gil طی بیست سال گذشته در خاطرات مبهم دهه 1990 برای بینندگان جذاب بوده اند.

ژانگ سون وو ، معروف به “جاده به سمت هیپودروم (1991)” ، “مرا به تو بفرست (1994)” ، “گلبرگها (1996)” ، “فیلمهای بد (1997)” ، “دروغها (1999)” و “The Second Coming of a Match Ball Girl (2002)” به عنوان یک کار نمایشی از کارگردان ، به عنوان اثری رتبه بندی می شود که تجدید حیات فیلم کره ای را پیش بینی کرده است. ” در سال 2018 ، مجدداً به 4K تغییر یافت و دوباره بازگشایی شد.

فیلم “عشق وو موک با می” که با دقت از “مجموعه فیلم های تلویزیونی TBS” انتخاب شده است ، امشب ساعت 10 از شبکه TBS پخش می شود.

تلویزیون TBS را می توان از طریق IPTV (KT 214، SK 167، LG 245) ، تلویزیون کابلی (صفحه اصلی TBS یا پخش محلی کابلی) ، کانال YouTube “TBS Citizen’s Broadcast” و برنامه TBS (تلفن هوشمند) مشاهده کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *